آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21273
تاریخ انتشار : 18 دی 1391 10:1
تعداد بازدید : 377

مسوول بسیج جامعه زنان کشور خواستار شد:

قوه قضاییه جلوی ازدواج های اینترنتی را بگیرد

مسوول بسیج جامعه زنان کشور با انتقاد از فعالیت سایت های همسریابی در کشور، گفت: قوه قضاییه باید با ورود به این عرصه، زمینه ازدواج های اینترنتی را در کشور از میان بردارد.

خبرگزاری فارس- مینو اصلانی با بیان اینکه انتخاب همسر مرحله‌ای بسیار مهم و اساسی برای ورود به زندگی جدید است، گفت:‌ رشد و تعالی بنیان خانواده به میزان قابل توجهی وابسته به ازدواج
 موفق است.
مسوول بسیج جامعه زنان کشور در ادامه با اعلام اینکه ازدواج‌های صورت گرفته به واسطه عضویت در سایت‌های همسریابی انتخابی کورکورانه است،‌ گفت: ازدواج‌های مبتنی بر عدم شناخت در فضاهای مجازی اقدامی بسیار ساده‌انگارانه است و باید از ادامه‌دار بودن روند ازدواج مجازی در سایت‌های همسریابی جلوگیری شود.
به گفته وی،‌ جوانان با ازدواج‌های مجازی بدون شک،‌ راهی به سوی خوشبختی و زندگی پایدار نخواهد یافت.
وی با تاکید بر ضرورت آموزش معیارهای صحیح همسریابی در مقاطع مختلف تحصیلی به جوانان،‌ گفت: جوانان باید نسبت به اثرات مخرب این سایت‌ها آگاهی داشته باشند.
اصلانی در ادامه با تاکید بر نقش انکارناپذیر خانواده‌ها نسبت به آگاهی بخشی جوانان، گفت: در این میان وظیفه مسوولان به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن زندگی جوانان، ‌رهیابی این سایت‌های دروغین است.
وی گفت: ‌قوه قضاییه باید با ورود به این عرصه،‌ از ادامه‌دار بودن فعالیت سایت‌های همسریابی جلوگیری کند.
این مقام مسوول افزود: متاسفانه گاه شاهد هستیم که ازدواج از طریق سایت‌های همسریابی در میان خانواده‌ها و جوانان به عنوان امتیاز مطرح می‌شود.وی با ناپسند عنوان کردن امر مزبور،‌ گفت: باید به صورت جدی از ادامه‌دار بودن این اتفاق در جامعه جلوگیری به عمل آید به طوری‌ که در نهایت ازدواج در فضاهای مجازی به عنوان یک ضد ارزش در جامعه مطرح شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :