آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212652
تاریخ انتشار : 9 تیر 1396 23:12
تعداد بازدید : 1370

تکذیب دوباره دخالت در انتخابات هیات‌رییسه مجلس

واعظی: با مطهری هم فکر و رفیقیم

محمود واعظی همچنان گرفتار ترکش های انتخابات جنجالی هیات رییسه مجلس است.

فناوران - در انتخابات اخیر هیات رییسه مجلس، شایعات زیادی مبنی بر لابی واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با برخی نمایندگان مجلس برای رای نیاوردن علی مطهری به عنوان نایب رییس مجلس شنیده شد. پیش از انتخابات واعظی در پستی اینستاگرامی این خبرها را تکذیب و از علی مطهری حمایت کرد.
اما انتقادات از واعظی ادامه یافت و برخی چهره های اصلاح طلب از جمله حسین مرعشی، رییس کارگروه استان های شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان، به انتقادات خود از واعظی ادامه دادند.
به همین دلیل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ناچار شد روز گذشته در گفت وگو با ایسنا اعلام کند دخالت وی در انتخابات هیات رییسه مجلس و تلاش برای عدم رای آوری علی مطهری کذب محض بوده و هیچ پایه و اساسی ندارد.
واعظی در این باره گفت: عده ای می گفتند که من در تلاش هستم تا آقای مطهری در انتخابات هیات رییسه مجلس رای نیاورند و به جای ایشان آقای حاجی بابایی رای بیاورند.
وی با بیان اینکه این سخن بسیار عجیبی است، ادامه داد: آقای مطهری که در انتخابات برای آقای روحانی سنگ تمام گذاشتند و در همه جا سخنرانی کردند، یکی از رفقای قدیمی و هم فکر من است و ما به یکدیگر بسیار نزدیک هستیم.
این عضو کابینه دولت یازدهم گفت: اگر کسی روابط من با آقای مطهری را بداند و همچنین بداند که چقدر آقای حاجی بابایی در تصویب برنامه ششم ما را اذیت کرد، هیچ گاه چنین حرفی را که دروغی بسیار عجیب و غریب است، بر زبان نمی آورد.
واعظی با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی به عنوان دولت کوچک ترین دخالتی در انتخابات هیات رییسه مجلس نداشته ایم و نخواهیم داشت، گفت: فکر می کنیم که مجلس شورای اسلامی قوه ای مستقل است ضمن اینکه نمایندگان محترم مجلس برای انتخاب هیات رییسه خود هیچگاه تحت تاثیر بنده و امثال بنده نیستند.
وی گفت: هر کسی که ادعای دخالت بنده در انتخابات هیات رییسه مجلس را مطرح کرده، دروغ گفته و این مطلب کذب محض بوده و هیچ پایه و اساسی ندارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :