آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21236
تاریخ انتشار : 17 دی 1391 10:41
تعداد بازدید : 531

رییس شورای مرکزی نظام صنفی رایانه‌ای اعلام کرد:

مخالفت «نصر»با تشکیل سازمان نظام مهندسی رایانه ای

رییس شورای مرکزی نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: آنچه ما در نظام صنفی رایانه ای انجام می دهیم شامل تمام فعالیت های نظام مهندسی می شود و عمق بخشی به این وظایف در همین نظام باید تحقق یابد.

ایسنا- آزاده داننده با بیان اینکه وضعیت واردات و قیمت کامپیوتر و قطعات آن در بازار دچار آشفتگی شده است، گفت: توسعه نیافتگی و رکود عامل این آشفتگی در بازار است.
وی با اشاره به اینکه بازرگانان با مشاهده بی‌ثبات در بازار، واردات کالا را متوقف می‌کنند، گفت: ما فکر می‌کنیم با وضعیت موجود به تدریج با کمبود کالا در سطح بازار روبه‌رو خواهیم شد.
وی در خصوص جای خالی نظام مهندسی کامپیوتر در کنار نظام مهندسی‌های دیگر، گفت: باید منظورمان را از تشکیل نظام مهندسی مشخص کنیم ضمن اینکه نظام مهندسی نهادی است که در هر شاخه‌ای فعالیت‌های اشخاص حقیقی و حقوقی آن حوزه را ساماندهی می‌کند و در حال حاضر نظام صنفی کامپیوتر این کار را انجام می‌دهد.رییس شورای مرکزی نظام صنفی رایانه‌ای کشور با اشاره به اینکه نباید خود را درگیر عناوین کنیم، افزود: ما تصورمان این نیست که در کنار نظام صنفی یک نظام مهندسی هم داشته باشیم زیرا آنچه که ما در این نظام انجام می‌دهیم شامل تمام فعالیت‌های نظام مهندسی می‌شود و عمق بخشی به این وظایف در همین نظام باید تحقق یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :