آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21218
تاریخ انتشار : 17 دی 1391 10:15
تعداد بازدید : 603

افزايش کارمزد دفاتر پیشخوان دولت

با پیگیری های کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت بررسی افزایش کارمزد خدمات اپراتورهای تلفن ثابت و همراه در دستور کار کارگروه تعیین نرخ در وزارت کشور قرار گرفت.

موبنا- رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت با بیان اینکه مدت طولانی است که در خصوص دستورالعمل‌ها و رویه‌های اپراتورهای تلفن ثابت و سیار هیچ‌گونه تغییری در کارمزد دفاتر اتفاق نیفتاده است، گفت: همین امر منجر به اتخاذ تصمیم در بعضی از کارگروه‌های کشور به منظور ارتقای سطح درآمد دفاتر با رشد هزینه‌های دفاتر شده است.
وی افزود: به منظور اتحاد رویه و بررسی موضوع افزایش نرخ مذکور در سراسر کشور، نامه‌ای به کارگروه تعیین نرخ کمیته تخصصی کارگروه راهبری ارسال شده که امید است در جلسه این هفته کارگروه با حضور نمایندگان شرکت مخابرات مورد بحث و بررسی قرار گیرد.وی با بیان اینکه امیدواریم با اپراتورها در جلسه مربوطه به تعامل برسیم، افزود: ضرورت اتحاد و یکپارچگی دفاتر در سطح کشور و دستگاه‌های خدمات دهنده منجر به تعامل مناسب خواهد شد. در چنین شرایطی اعمال انتظارات یکسویه در چارچوب قانون مدیریت خواهد شد.لازم به ذکر است قبلا جزییات محاسبه نرخ خدمات اپراتورها در استان اصفهان که به تصویب کارگروه استانی رسیده بود با ریز محاسباتی آن، برای کارگروه تعیین نرخ کشور ارسال شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :