آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212092
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1396 10:24
تعداد بازدید : 593

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت هشدار داد:

آژانس های املاک و خودرو و بلیت فروشی ها به آخر خط رسیده اند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مدیران واحدهای صنعتی باید خود را برای شرایط جدید آماده کنند، گفت: با پیشرفت فناوری اطلاعات، در چند سال آینده بخش قابل توجهی از واحدهای کوچک، آژانس های املاک، خودرو و دفاتر فروش بلیت تعطیل می شود.


فناوران- علی یزدانی در نشستی با مدیران واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی طغرود افزود: با شرایط کسب و کار قدیمی نمی توان کار کرد، بلکه برای رسیدن به نتیجه باید فناوری اطلاعات به عنوان یک محور اصلی دنبال شود.
وی با بیان اینکه روش کسب و کار در سطح جهان در حال تغییر است، ابراز امیدواری کرد بتوانیم مجموعه های مختلف را برای رسیدن به این تغییر آماده کنیم.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ادامه داد: سرمایه گذاران واحدهای صنعتی برای اینکه کار خود را آغاز کنند، نباید در آغاز به دنبال ایجاد دفاتر فروش و مکان های اداری خود باشند، زیرا روش ها در مقایسه با گذشته تغییر کرده است.
وی افزود: شرکت شهرک های صنعتی باید اطلاعات لازم را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد تا این افراد در ایجاد واحدهای صنعتی با مشکل خاصی مواجه نباشد.
به گفته این مقام مسوول، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی برای تامین زیرساخت های مختلف ازجمله فیبر نوری، تلفن و آب رسالت های خود را دنبال می کند.وی بیان کرد: نواحی و شهرک های صنعتی در جذب نیروی مورد نیاز خود باید در مرحله نخست به نیروی انسانی بومی منطقه خود مراجعه کنند.
یزدانی در ادامه گفت: با وجود فقدان انسجام داخلی و بدهی های انبوه، دولت طی چهار سال گذشته توانست بخشی از مشکلات را رفع کند و اکنون در مسیر منطقی توسعه قرار گرفته است.
وی افزایش اشتغال را عامل افزایش نشاط جامعه برشمرد و گفت: باید از تخریب ها دست برداشته و برای سازندگی کشور در کنار یکدیگر تلاش کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :