آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212053
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396 11:35
تعداد بازدید : 600

بانک های زیادی نزد پلیس فتا پرونده دارند

مدیرعامل بانک صادرات ایران با اهدای لوح تقدیر به سرهنگ گودرزی، جانشین رییس پلیس فتا به دلیل همکاری نزدیک با این بانک و نظارت جدی بر امنیت فرآیندهای بانکداری الکترونیک واطلاع رسانی به هنگام، برای افزایش آگاهی های عمومی، قدردانی کرد.

بانک صادرات - در جلسه ای که به منظور قدردانی از تلاش و همکاری مطلوب پلیس فتا با این بانک برگزار شد، سیاوش زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران در سخنانی بر لزوم توسعه همکاری دو جانبه بین بانک ها و نهادهای انتظامی و امنیتی جهت حفظ و حراست از اموال و دارایی های مردم تاکید کرد.
زراعتی در ادامه با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: همکاری صمیمانه پلیس فتا (پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات) با این بانک ضریب  امنیت خدمات دهی بانکی در فضای مجازی را بالا برده و مشتریان با آرامش و اعتماد بالا از این گونه خدمات بهره مند می شوند.
در ادامه این نشست سرهنگ گودرزی جانشین فرماندهی پلیس فتا نیز گفت: بانک های زیادی نزد پلیس فتا تشکیل پرونده داده و پیگیر هستند که در این زمینه به دلیل پیگیری مجدانه واحدهای نظارتی بانک صادرات ایران در خصوص پرونده های مربوطه، نتایج مطلوبی حاصل شده است.
وی افزود: کارکنان واحدهای نظارتی بانک صادرات ایران افراد خبره ای هستند و این امر باعث شده که همکاران ما نیز با ذوق و شوقی خاص مسایل را پیگیری کنند و امیدواریم این همکاری ها در آینده نیز به شیوه ای موثرتر از گذشته ادامه داشته باشد. 
جانشین فرماندهی پلیس فتا در ادامه تصریح کرد: همکارانم در پلیس فتا آسیب های احتمالی وارد شده به مشتریان بانک ها را در فضای مجازی شناسایی، رصد و منافذ آسیب پذیر موجود را شناسایی و برای رفع آنها اقدام می کنند. خوشبختانه بانک صادرات ایران جایگاه مناسبی نسبت به سایر بانک ها دارد، همراهی و همدلی کارکنان بخش های نظارتی این بانک با پلیس فتا الگوی خوبی از همکاری موثر این دو سازمان است. 
سرهنگ گودرزی گفت: امیدواریم با تدابیر مدیرعامل بانک صادرات و همچنین برنامه های مدنظر حراست این بانک و همکاری مشترک فی مابین، شاهد بانکداری ایمن و بی خطر در فضای مجازی باشیم که قطعا ثمرات آن شامل حال مردم می شود. 
در ادامه این نشست فراهانی، مدیر امور حراست و حفاظت بانک صادرات ایران نیز با بیان همکاری های سازنده بین بانک و پلیس فتا گفت: خوشبختانه از گذشته تاکنون بانک صادرات ایران همکاری خوبی با نیروی انتظامی و پلیس فتا داشته است و هرچه پیش می رویم اهمیت و نتایج  این موضوع بیشتر نمایان می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :