آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212037
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396 11:19
تعداد بازدید : 476

Netscale؛ راهکار کمپانی R&M برای متراکم سازی در مراکز داده

امروزه تجهیزات مورد نیاز دیتاسنترها و فضای مورد نیاز کابل ها در زیرساخت های شبکه عوامل تعیین کننده‎ای در بحث طراحی مراکز داده هستند.

به همین دلیل، مدیران زیرساخت شبکه در جهت ارائه عملکرد بهتر با هزینه کمتر و سهولت استفاده بیشتر، با چالش های جدیدی در زمینه راهکارهای کابل کشی مواجه شده اند که مهم ترین آن فضای اشغال شده توسط کابل ها در راهکارهای کابل کشی است. اما چه باید کرد؟
کمپانی سوییسی R&M با ارائه راهکارهایNetscale  با تمرکز روی مدیریت کابل، توانسته است که به بیشترین تراکم در دنیا دست یابد و این مشکل اساسی را به راحتی حل کند. 
Netscale، پلتفرمی با تراکم بالاست که با استفاده از پچ کوردی با کمترین قطر، حداقل فضای کابل کشی را در دیتاسنترها اشغال می کند. 
این راهکار تا 67 درصد فضای اشغال شده توسط کابل ها را نسبت به روش های قبلی متراکم می کند که در نوع خود کم نظیر است!
راهکارهای فیبرنوری R&M، فشرده ترین راهکارهای فیبرنوری در جهان هستند که فضای اشغالی آن ها نسبت به نزدیک ترین رقیبش، 14 درصد متراکم تر است.
 Netscale باعث شده است مدیران فناوری اطلاعات بتوانند به راحتی چالش های مربوط به کابل کشی مراکز داده با حجم بالا را با موفقیت پشت سر بگذارند.
شرکت لاوان ارتباط، تنها نماینده رسمی R&M سوییس در ایران است و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت LavanCo.comمراجعه کنید یا با شماره تلفن
 88943422-021 (10 خط) تماس بگیرید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :