آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211431
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396 10:26
تعداد بازدید : 1251

ارایه مشاوره رایگان حقوقی به بازی سازان

بنیاد ملی بازی های رایانه ای در راستای کمک به بازی سازان و ناشران ایرانی در جهت فعالیت در حوزه انتشار بازی های ایرانی در بازار غیر داخلی، مشاوره حقوقی رایگان را به خدمات خود افزود.

بنیاد بازی های رایانه ای - بازی سازان و ناشرانی که در حال حاضر و در آینده ای نزدیک قصد ورود به بازارهای خارجی را دارند می توانند در زمینه های مختلفی از مشاوره رایگان بنیاد ملی بازی های رایانه ای بهره مند شوند.
از جمله مواردی که ممکن است بازی سازان نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشند، می توان به حفاظت از حقوق مالکیت معنوی بازی های ایرانی در خارج از کشور، ثبت نام تجاری در خارج از ایران، پیگیری ناقضان حقوق کپی رایت در داخل و خارج از ایران، مشاوره در رابطه با انعقاد قراردادهای بین المللی، تعاملات حقوقی با ناشران خارجی، مشاوره در امور مربوط به تحریم ها، انتقال پول به داخل کشور، راه حل های کاهش مالیات در خارج از کشور و دیگر مسائل حقوقی مربوطه پرداخت.
براساس این گزارش بازی سازان جهت استفاده از خدمات مذکور و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با مشاور حقوق بین الملل بنیاد از طریق آدرس ایمیل abdollahzadeh@ircg.ir ارتباط حاصل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :