آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211257
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396 1:20
تعداد بازدید : 1492

گلچین خبر

گلچین خبر


صفحه اینستاگرام کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار این عکس از شادی وحید امیری پس از گل پرسپولیس مقابل لخویای قطر، خبر پیروزی پرسپولیس و صعود تیم اول فوتبال پایتخت ایران به مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه های آسیا را منتشر کرد. پرسپولیس ایران سه شنبه شب گذشته با یک بازی منطقی موفق شد تیم لخویای قطر را در خانه شکست بدهد و به مرحله بعدی صعود کند و به این ترتیب مرهمی باشد بر باخت سنگین و 6 بر یک استقلال تهران در برابر تیم فوتبال العین امارات.


آخرین پست اینستاگرامی گاردین، عکسی بود از رویترز که در آن ارنا سولبرگ، نخست وزیر نروژ و همتایان اش از منطقه اسکاندیناوی در دیدارشان، دستان خود را بر توپ فوتبالی گذاشته اند که به وضوح مشخص است این تصویر، شوخی آنها با دونالد ترامپ بوده. ترامپ در سفر خود به عربستان سعودی با شیوخ عرب، دست بر گویی درخشان، عکسی گرفت که در فضای مجازی بسیار دیده شد. 


صفحه حسن روحانی، رییس جمهور کشورمان در اینستاگرام، این عکس حجت سپه وند را  از گپ و گفت رییس جمهور با خانم کبری رحمتی، خانم سیده مهتاب نبوی و آقای مرتضی کافی، در حاشیه ضیافت افطار با مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در روز هشتم خردادماه منتشر کرده و در توضیح آن نوشته است: «این مادر عزیز و بزرگوار ، این برادر بسیار خوب و زحمتکش ما و این دختر عزیز ما که زیارتش کردیم و مردم بدانند که با انگشتان پایش رأی داده، حضور فعال همه این عزیزان در انتخابات با وجود مشکلاتی که داشتند، این پیام را برای ما دارد که این ملت خوب، این ملت هوشیار و بیدار، حاضرند برای وطن و کشورشان هر فداکاری بکنند.»


تیم والیبال کشورمان برای شرکت در مسابقات لیگ جهانی والیبال به ایتالیا رفته و صفحه اینستاگرام فدراسیون والیبال ایران، این تصویر را از تمرین بچه ها در ایتالیا منتشر کرده است. لیگ جهانی ۲۰۱۷ از روز جمعه ۱۲ خرداد ماه آغاز می شود و ملی پوشان ایران در اولین هفته این رقابت ها با لهستان، ایتالیا و برزیل هم گروه هستند. 


حمله گسترده ای که دوشنبه گذشته بسیاری از سایت های ایرانی را از کار انداخت، موضوع پست اینستاگرامی محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان بود. این حمله از نوع «رد سرویس توزیع شده» می توانست به معضلی جدی تبدیل شود، اما به گفته واعظی در این پست «خوشبختانه تیم عملیاتی و پاسخگویی به حوادث امنیتی مرکز ماهر این وزارت، حملات روز گذشته به برخی #سایت ها و پورتال های سازمان ها که از دسترس خارج شده بودند را با اقدامات سریع و به موقع کنترل کردند و در حال حاضر شرایط طبیعی شده است، حفظ #امنیت فضای مجازی در #شبکه ملی اطلاعات یکی از مهم ترین بخش ها است.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :