آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211192
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396 10:56
تعداد بازدید : 1570

پلیس فتا در نمایشگاه قرآن تهدیدات سایبری را آموزش می دهد

رییس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا گفت: پلیس فتا با حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم برای شهروندان درخصوص تهدیدات جرائم سایبری کارگاه و کلاس آموزشی برگزار می کند.

پلیس فتا - سرهنگ دوم علی نیک نفس گفت: یکی از برنامه های امسال پلیس فتا درخصوص مباحث پیشگیری از جرایم سایبری حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که تلاش دارد با برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی متفاوت شهروندان را با تهدیدات و فرصت های این فضا آشنا کند.
وی با بیان اینکه بیست و پنجمین نمایشگاه  قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» برگزار می شود، افزود: در این راستا هر روز آسیب ها و تهدیدات فضای مجازی، راهکارهای مقابله با جرائم سایبری در حوز ه های اخلاقی و اقتصادی، آموزش تنظیمات امنیتی در ابزارهای دیجیتال و انجام تنظیمات امنیتی در گوشی های تلفن همراه در کارگاه ها و کلاس های آموزشی توسط کارشناسان پلیس بررسی می شود.
نیک نفس با بیان اینکه خطر کنونی فضای مجازی یا اینترنت از خطراتی که در بیرون از خانه فرزندان ما را تهدید می کند بیشتر است، ادامه داد: همچنین کارشناسان پلیس فتا در غرفه پلیس فتا پاسخگوی سوالات شهروندان هستند. رییس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا ادامه داد: در راستای حمایت از محصولات داخلی و توسعه تولیدات بومی در حوزه امنیت سایبری، ترویج فرهنگ ارتقای امنیت اطلاعات کاربران فضای مجازی و استفاده کاربران از آنتی ویروس های معتبر و دارای سریال به جای آنتی ویروس های کرک شده به برگزیدگان کارگاه ها و کلاس های آموزشی برگزار شده آنتی ویروس معتبری با سریال یک ساله اهدا می کند.وی ادامه داد: همچنین به شرکت کنندگان در کلاس ها و کارگاه های آموزشی نیز آنتی ویروس معتبر با سریال دو ماهه در دو نسخه دسکتاپ و آندروییدی اهدا می شود. 
بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» ٨ تا ٢٦ خردادماه سال جاری (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزاری می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :