آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211185
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396 10:44
تعداد بازدید : 1661

از سوی دانشکده پست و مخابرات

ثبت نام در کارگاه های منطقه ای اینترنت چیزها آغاز شد

ثبت نام علاقه مندان به حضور در کارگاه منطقه ای اینترنت چیزها که با مشارکت اتحادیه جهانی مخابرات برگزار می شود، آغاز شد.

وزارت ارتباطات -  کارگاه منطقه ای اینترنت چیزها در تیرماه سال جاری، در دانشکده پست و مخابرات برگزار می شود که به این منظور، ثبت نام این کارگاه برای علاقه مندان آغازشد.
بر اساس این گزارش مذاکرات مربوط به برگزاری این کارگاه از سال پیش آغاز شد و با رایزنی های صورت گرفته مورد تایید و تصویب کمیته تلفیق برنامه های ITU در آسیا و اقیانوسیه قرار گرفت و به رغم رقابت فشرده در این زمینه ، برگزاری این کارگاه آموزشی، ویژه کارشناسان و مدیران حوزه ICT آسیا و اقیانوسیه به ایران واگذار شد.
این کارگاه با حضور اساتیدی از ITU و رییس گروه مطالعاتی اینترنت چیزها، شهرهای هوشمند ITU و مدرسان داخلی برگزار می شود.
همچنین کمیته راهبردی به منظور استفاده بهینه از این کارگاه و لحاظ کردن دیدگاه های بخش صنعت، رگولاتوری و دانشگاه ها تشکیل و با در نظر گرفتن نقطه نظرات بخش های مختلف، به اصلاح و تغییر عناوین پیشنهاد شده از سوی، ITU اقدام کرد.
دانشکده پست و مخابرات با توجه به تجربه 12 ساله در برگزاری کارگاه های منطقه ای، رویکرد خود را در برگزاری دوره ها و کارگاه های مشترک با اتحادیه جهانی مخابرات بر مبنای کیفیت قرار داده است.
بر اساس اعلام دانشکده پست و مخابرات، برای گروه های هدف و علاقه مندان، سهمیه در نظر گرفته شده و به اطلاع ذی نفعان رسیده است.
این کارگاه با همکاری ITU و با حضور مدرسان و شرکت کنندگان داخلی و خارجی، از ۱۷ تیرماه، به مدت چهار روز، در هتل اسپیناس تهران برگزار می شود.
با توجه به آغاز ثبت نام این کارگاه، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه اینترنتی دانشکده پست و مخابرات، به نشانی ictfaculty.ir  مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :