آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21098
تاریخ انتشار : 13 دی 1391 10:27
تعداد بازدید : 739

مشترکان تالیا ،سیم کارت شان را احیا کنند

طی دوره سکون و اختلال در تالیا برخی از مشترکان این اپراتور با مشکلات متعدد مواجه شدند و در نهایت بسیاری به دلیل پیدا نکردن راهکار مناسبی برای حل این معضلات ترجیح دادند از سیم کارت اپراتور دیگری استفاده کنند اما به تازگی این گونه اعلام شده است که کاربران این اپراتور می توانند بار دیگر سیم کارت های خود را فعال کنند.

ایسنا- فریبرز نژاد دادگر، مدیرعامل تالیا از حل مشکلات مشترکان تالیا هم‌زمان با ترمیم این شبکه خبر داد و با تاکید بر رفع نواقص شبکه گفت: تالیا بخش‌های ارتباطی خود با مشترکان را راه‌اندازی کرده و مشترکان می‌توانند در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکلی از خطوط تالیا با تلفن 999 و از سایر خطوط با شماره 09329990000 تماس بگیرند.
سایت این اپراتور نیز خطاب به کاربران تالیا اعلام کرده است: مشترکان این شبکه که با مشکلاتی مانند مشکل شبکه، سوختن سیم‌کارت، مفقود شدن و مورد سرقت قرار گرفتن و غیره مواجه شده‌اند می‌توانند با در دست داشتن سند سیم‌کارت اعتباری تالیا، کارت ملی عکس‌دار و صلح‌نامه (در صورتی که مراجعه کننده صاحب سند نباشد) به یکی از فروشگاه‌های تالیا و یا مراکز خدمات مشتریان تالیا مراجعه کنند.
مدیرعامل تالیا افزود: در ابتدای امسال مالکیت پروژه تالیا از شرکت مجتمع صنعتی رفسنجان به شرکت جدیدالتاسیسی بنام گسترش ارتباطات تالیا واگذار شد و گویا مدیران این شرکت توانسته‌اند در یک سکوت چند ماهه موفق به حل مشکلات چندین ساله این اپراتور شوند.
تالیا نخستین شبکه مستقل تلفن همراه اعتباری در ایران است که در سال 1383 با استفاده از تجهیزات شرکت زیمنس آغاز به کار کرد و از تیرماه سال 84 فروش سیم‌کارت‌های خود را به صورت نوبت تحویل با حروف الفبا آغاز کرد و در همان سال و در 10 دوره واگذاری سیم‌کارت‌ها را بر اساس نام خانوادگی افراد ادامه داد.
اپراتور تلفن همراه تالیا از ابتدای آغاز فعالیت‌اش تاکنون نسبت به دیگر اپراتورهای تلفن همراه در سکوت و با تعداد کمتری مشترک فعالیت کرده است؛ بحث ثبت شرکت مستقل برای تالیا و ورود سرمایه‌گذار خارجی به آن از چند سال پیش در مخابرات در حال بررسی و بی‌نتیجه مانده و قرار بود تا پایان سال گذشته این اپراتور از سوی مخابرات ایران احیا شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :