آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21027
تاریخ انتشار : 12 دی 1391 10:37
تعداد بازدید : 699

در مراسم اهداي جوايز قرعه‌كشي راياسيستم اكباتان اعلام شد:

بازار خانگي ميني پي سي را تسخير خواهيم كرد

مراسم اهدای جوایز نخستین دوره نظرسنجی و همچنین معرفی نخستین برنده جشنواره زمستانی شرکت رایاسیستم اکباتان روز پنج شنبه گذشته برگزار شد.

فناوران- در اين مراسم فرشاد صابري مديرعامل شركت راياسيستم اکباتان با بیان اينكه اين شركت از سال 89 شروع به فعاليت كرده و توانسته است در ماه‌های نخست فعالیت از شرکت فاکسکان Foxconn نمایندگی فروش و پشتیانی در محصولات Laptop-Nettop-Netbox-All In One را اخذ كند، گفت: با توجه به استقبال سازمان‌ها و ارگان‌ها از اين محصولات به دليل كاهش مصرف برق و همچنين كم جا بودن، اين شركت سعي كرده تا به صورت تدريجي به بازار مصرف‌كنندگان خانگي وارد شود و محصولات خود را به اين بازار نيز عرضه كند.
وي با بيان اينکه راياسيستم دقت بالايي در ارايه محصولات خود در بازار دارد، گفت: در سال 90 محصولات برند jetway را به سبد محصولات راياسيستم اكباتان اضافه كرد‌يم و به عنوان نماينده اين شركت در ايران در حال فعاليت هستيم. اين شركت همچنين در حال حاضر نماينده ميني‌پي‌سي‌هاي Foxconn در ايران، آذربايجان و روسيه است و خدمات فروش و پس از فروش ارايه مي‌كند.
صابري در مورد جشنواره زمستاني اين شركت گفت: شرکت رایاسیستم اکباتان اقدام به برگزاری یک جشنواره زمستانه براي خريدارن محصولات خود كرده است. خریداران محصولات  شركت راياسيستم اكباتان فرصت دارند تا سریال محصول خریداری شده را به شماره 10008848164748 پیامک کرده و به قید قرعه برنده جوایز اين شركت شوند. همچنین این شرکت اقدام به نظرسنجی درباره کالاهای خود کرده است.
نظرسنجی مذکور به صورت ماهیانه با ارایه یک سوال مطرح می‌شود که هر ماه یک نفر از کسانی که به سوال مذکور پاسخ داده‌، برنده یک دستگاه مینی‌پی‌سی به ارزش بیش از یک میلیون تومان خواهد شد. هم‌زمان با رویداد اهدای جوایز دوره اول، سوال دوره دوم نیز مطرح شد و علاقه‌مندان تا پایان دی ماه فرصت دارند در مرحله دوم این نظرسنجی شرکت كنند.
در ادامه مراسم مديرعامل شركت راياسيستم اكباتان در خصوص سابقه اين شركت در واردات قطعات كامپيوتري گفت: در راياسيستم تلاش بسياري در جا انداختن استفاده از ميني‌پي‌سي در ادارات و سازمان‌ها كرده‌ايم و توانسته‌ايم با توجه به ويژگي‌هايي كه اين دستگاه دارد سهم مناسبي از بازار ادارت را از آن خود كنيم.صابري افزود: كم‌جا بودن، كم‌مصرف بودن و آسان بودن ارتقا سخت‌افزاري اين دستگاه موجب شد تا ما به تدريج به سمت بازار مصرف‌كنندگان خانگي نيز گرايش داشته باشيم و برنامه آينده خود را براي تسخير بازار كامپيوترهاي خانگي تنظيم كنيم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :