آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21019
تاریخ انتشار : 12 دی 1391 10:23
تعداد بازدید : 1616

تولید 24 عنوان بازی رایانه ای در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سرپرست واحد تولیدات رایانه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون در زمینه گیم و از منظر فکری و سیاست گذاری با بنیاد ملی بازی های رایانه ای هماهنگ عمل می کند و کانون از ایده های بنیاد در این عرصه تخصصی بهره مند می شود.

معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای- امیرحسن سلام‌زاده گفت: توانایی کشور در زمینه گیم در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تجلی می‌یابد و همین امر سبب شده که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از لحاظ سازمانی و کاری (عرصه گیم) خود را زیرمجموعه بنیاد بداند.
 این مقام مسوول در کانون پرو رش فکری کودکان و نوجوانان با بیان اینکه سعی می‌شود در عرصه تولید گیم از راهکارها و روش‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای استفاده شود، افزود: موازی‌کاری در عرصه‌های تخصصی به ویژه گیم و حوزه فرهنگ و هنر آسیب‌زا و دستیابی به اهداف کلان را با مخاطره روبه‌رو می‌سازد.سلام‌زاده همچنین به نقش حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در عرصه گیم اشاره کرد و افزود: این بنیاد با هدف حمایت از صنعت بازی رایانه‌ای شکل گرفته که این حمایت شامل ارایه راهکارهای متعدد در حوزه تولید گیم است. تولیدات این عرصه بر اساس اولویت‌های تبیین شده بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مورد حمایت قرار می‌گیرد. سرپرست واحد تولیدات رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به فعالیت‌های کانون در زمینه تولید گیم اشاره کرد و گفت: سر فصل تولید بازی رایانه‌ای کانون در گروه سنی کودک و نوجوان و با محور خلاقیت و نوآوری است.
 به گفته سلام‌زاده، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با سابقه فعالیت 12ساله در زمینه تولید گیم تاکنون 24 عنوان بازی تولید کرده است.وی افزود: بازی‌های رایانه‌ای تولیدشده در کانون پرورش فکری کودکان در گروه سنی هفت تا 17 سال است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :