آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207998
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1396 10:5
تعداد بازدید : 1465

ناشر Angry Birds به تهران می آیدکه بازی بخرد

ناشران و خریداران مطرح بین المللی بازی های رایانه ای، برای آشنایی و تجارت با بازی سازای ایرانی به نخستین نمایشگاه و همایش بین المللی Tehran Game Convention می آیند.

فناوران - با هدف ورود بازی های ایرانی به بازارهای بین المللی، از خریداران و ناشران بین المللی مطرح برای حضور در نخستین نمایشگاه بین المللی تجاری صنعت بازی های رایانه ای ایران TGC دعوت شده است.
براساس این گزارش تاکنون حضور 13 شرکت خریدار بازی از کشورهای هلند، اتریش، آمریکا، برزیل، کانادا، بریتانیا، لهستان، اردن، استونی، آلمان و فنلاند در TGC قطعی شده است که در میان این شرکت ها، نام های بزرگ و قابل توجهی نیز به چشم می خورد.
از جمله خریدارانی که به دعوت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و مجموعهGame Connection فرانسه به TGC می آید، شرکت معروف Rovio است که مجموعه بازی های پرفروش پرندگان خشمگین یا Angry Birds را در جهان عرضه کرده و می کند. فردی که از سوی این شرکت می آید، مسوول توسعه تجاری در منطقه خاورمیانه است.
همچنین ناشرانی چون THQ Nordic  عرضه کننده مجموعه بازی های Darksiders و بازی Red Faction، شرکت Square Enix Europe  عرضه کننده مجموعه بازی های Conflict و Just Cause  و شرکت Deep Silver  عرضه کننده سری بازی های Dead Island، Homefront و This War of Mine: The Little Ones  به ایران خواهند آمد.
علاوه بر شرکت ها و ناشران بزرگ و نام آشنا، حضور ناشرانی مختص انتشار بازی های کوچک تر و موبایلی نیز در بین این شرکت ها قطعی شده است تا بازار موبایل و نوپای بازی سازی ایران در نظر گرفته شود.
براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است حدود ۳۰ ناشر یا خریدار بین المللی در این رویداد حضور داشته باشند که تاکنون حضور نیمی از این تعداد قطعی شده است. لیست کامل این شرکت ها در صفحه tehrangamecon.com/attendees قابل مشاهده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :