آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207858
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396 11:55
تعداد بازدید : 389

بدون تیتر

ایسنا - مدیرعامل شرکت نفت فیلیپین با بیان اختصاص یک میلیارد دلار برای توسعه میادین کرنج و شادگان گفت: چنانچه لازم باشد، برای توسعه میادین نفتی ایران سرمایه گذاری بیشتری هم خواهیم کرد.

  ایسنا - مدیرعامل بورس تهران با بیان اینکه تاکنون اقدامات متعددی در حوزه تامین مالی در بورس تهران انجام شده، گفت: تامین مالی بین المللی هزینه تامین مالی بنگاه های اقتصادی را کاهش می دهد.
  فارس - مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه محدودیت ها در شبکه انتقال و فوق توزیع برق کشور سال به سال در حال افزایش است، گفت: ضریب ذخیره برق در ژاپن ۱۲ درصد و در ایران و در ایام پیک شبکه زیر ۲ درصد است.
  مهر - رییس اتحادیه پرنده و ماهی، نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن را اعلام کرد و گفت: قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته، حدود ۸۵۰ تومان افزایش یافته است.
  مهر - در دهه آینده میلیون ها نفر در چین و هند خودروهای الکتریکی خواهند خرید که این امر، زنگ خطر تغییری بنیادی در صنعت نفت را به صدا درمی آورد.
  خانه ملت - عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: در شرایط کنونی ضعف مبارزه با مفاسد اقتصادی نبود شفافیت اطلاعاتی است؛ لذا با اجرای دولت الکترونیک در دولت آینده دستگاه ها نمی توانند از قانون تخطی کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :