آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207772
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396 10:21
تعداد بازدید : 873

4 مرکز داده ابری

آی.بی. ام اعلام کرده که قصد دارد برای برآورده ساختن تقاضای شرکت های خواستار سرویس ابری، چهار مرکز داده ابری جدید در آمریکا راه اندازی کند که این مراکز، امکان ساخت سامانه های ابری و امکان دسترسی به اینترنت اشیاء، بلاک چین، رایانش کوانتومی و شناختی را فراهم می سازد.

ایتنا- شبکه جهانی آی.بی.ام کلود، دارای مراکز داده ابری در بازارهای مهم منطقه ای در سراسر جهان است و به همین خاطر مشتریان می توانند داده های خود را اجرا نموده و نیازهای مقرراتی و عملکردی خود را برآورده سازند.
شرکت ها با استفاده از این مراکز داده که در 19 کشور و شش قاره دنیا وجود دارد، می توانند در هر زمان و هر زمان که خواستند، به زیرساخت های ابری دسترسی داشته باشند.
شایان ذکر است که مراکز داده ابری جدید در این کشور می تواند زیرساخت هایی را در اختیار مشتریان بگذارد تا کاربران با استفاده از این زیرساخت ها، درک کافی از داده ها را کسب نمایند و از مزایای سرویس های شناختی پیشرفته آی.بی.ام بهره مند شوند.
به گفته این شرکت، افتتاح دو مرکز جدید در دالاس و تگزاس و همچنین دو مرکز دیگر در واشنگتن، بخش مهمی از سرمایه گذاری آی.بی.ام برای توسعه فضای ابری در جهان در سال 2017 محسوب می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :