آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207725
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396 0:25
تعداد بازدید : 970

ادعای کارآفرینی دولت در آنتالیا، مولاوردی را عصبانی کرد

ماجرای ارایه اطلاعات زنان مطلقه ۲۰ تا ۲۵ سال ایرانی به سازمان ملل، در روزهای گذشته هیاهوی زیادی به پا کرد. هفته گذشته مصاحبه ای از فاطمه آلیا، نماینده مردم تهران در رسانه های اجتماعی منتشر شد که در آن می گفت: «دولت روحانی، لیست مشخصات زنان ایرانی را به صندوق توسعه بین اللمل به بهانه توسعه بهداشت و امنیت زنان و ... همچنین لیست ویژه ای از زنان مطلقه ۲۰ تا ۲۵ سال را به سازمان ملل به بهانه کارآفرینی و اشتغال در آنتالیای ترکیه داد». این خبر دست به دست در شبکه های اجتماعی چرخید و واکنش های مختلفی از سوی کاربران برانگیخت. شهیندخت مولاوردی بدون اتکا به رسانه های رسمی در کانال تلگرامی، صفحه توییتر و فیس بوکش واکنش تندی نسبت به این خبر نشان داد. او اطلاعیه ای منتشر و این ادعا را که البته تحت عنوان افشاگری تکان دهنده در شبکه های اجتماعی پخش شده بود، دروغی شاخدار دانست. در بخشی از اطلاعیه مولاوردی نوشته شده: کلیپی تحت عنوان افشاگری تکان دهنده (بخوانید دروغ شاخدار!) فاطمه آلیا که توسط قرارگاه سایبری عمار بازنشر می شود، به دستم رسید. در این کلیپ که ثانیه هایی از آن مزین به شعار دولت کار و کرامت(!) هست، ایشان با دروغ پردازی و وارونه نمایی محض اتهامی را به معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری وارد می کند که به یقین قابل پیگرد قضایی بوده و این معاونت تا ارایه مستندات و مدارک و دلایل محکمه پسند برای اثبات این ادعای واهی از پا نخواهد نشست ... اگر برادران (!) بازنشرکننده این گفت وگو مدعی هستند که در جریان این اقدام معاونت در آن زمان بوده اند که باید کلاه شان را بالاتر گذاشته و بر شرفشان درود فرستاد که تاکنون دم برنیاورده اند! وگرنه با چه مجوز اخلاقی و شرعی به خودشان اجازه می دهند با انتشار این یاوه گویی ها که زاییده اذهان متوهم و مالیخولیایی است، جامعه را در معرض ناامنی روانی قرار دهند؟ واقعاً در این اتاق فکرهایی که با هزینه های گزاف تشکیل شده، چه می گذرد؟ اگر ماحصل فکرهایشان این سناریوها باشد، باید گفت بیش از آنکه شعور مخاطب را نشانه رفته باشد، از شیرین عقلی شان پرده برمی دارد!» انتشار این اطلاعیه در شبکه های اجتماعی باعث بالا گرفتن بحث برخی از موافقان و مخالفان دولت روحانی شد. بخشی از نظراتی که زیر پست شهیندوخت مولاوردی از سوی کاربران موافق و مخالف منتشر شد، بخوانید:

بهار ادیبان
 البته لازمه درباره پولی که از سازمان ملل گرفتید برای توسعه 2030 در خاورمیانه هم توضیح بدید. این چه وضعیتی است در نمایشگاه درست کردید؟
 خانم مولاوردی راه احقاق #حقوق_زنان در ایران بسیار سخت است و این هجمه طبیعی است. سپاس از حضور موثرتان در دولت. به روحانی رای می دهم تا شما بمانید.
 خبر که تکذیب شده دلیلی هم برای آن ارایه نشده. ما به دروغ های خانم آلیا عادت داریم. کار دیگری بلد نیست. اصول گرا باش اما شریف باش.
 خانم مولاوردی چطور است که شما یا دنبال عقیم کردن هستید یا آموزش روابط جنسی به بچه ها یا معرفی زنان مطلقه برای کار در آنتالیا ؟
 به جای تکذیب پاسخ گو باشید خانم حقوق دان.
 خانم ما را مجبور نکنید تمام فیلم مصاحبه را منتشر کنیم تا گفته خانم آلیا درباره مدرک این توافق در سایت معاون زنان افشا شود.
 با اسناد و مدارک اثبات کنید تا که رسوا شود هرکه در او غش باشد.
 جناب ریيسي تا فاطمه آليا را دارد، به دشمن نيازي ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :