آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207679
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1396 11:14
تعداد بازدید : 554

ثبت نام و جانمایی الکامپ اول خرداد آغاز می شود

مرحله ثبت نام نهایی و جانمایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از یکم خردادماه آغاز می شود.

 فناوران- سازمان نظام صنفی  رایانه ای اعلام کرد که پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت ماه شروع شده و تاکنون در مرحله پیش ثبت نام، 588 شرکت برای حضور در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ تقاضای بیش از 57 هزار متر مربع را به ثبت رسانده اند. 
بر اساس اعلام این سازمان، نمایشگاه الکامپ امسال با تفاوت های عمده نسبت به دوره های گذشته برگزار خواهد شد. علاوه بر تغییر زمان برگزاری الکامپ به فصل تابستان که امکان غرفه سازی و بهره مندی از فضای باز را برای متقاضیان فراهم می سازد؛ تعطیلات تابستانی و کاهش ترافیک نیز شرایط مساعدی را بازدید نمایشگاه ایجاد می کند. همین طور با اختصاص تمام فضای نمایشگاهی به الکامپ، محدودیت های سال های گذشته نیز رفع شده و شرکت ها قادر خواهند بود، در متراژ درخواستی خود به نمایشگاه بیایند و تمام ظرفیت خود را در معرض نمایش بگذارند.
نصر کشور اعلام کرد که متقاضیان و شرکت های علاقه مند به حضور در این دوره از نمایشگاه الکامپ می توانند مرحله پیش ثبت نام را در سایت  iran-elecomp.com تکمیل کنند و پس از آن مرحله ثبت نام و جانمایی از یکم خردادماه آغاز خواهد شد.
طبق روال دو سال گذشته اولویت ثبت نام نهایی و جانمایی با شرکت هایی است که زودتر از دیگر متقاضیان اقدام به پیش ثبت نام کنند. 
بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، از 30 تیرماه تا دوم مردادماه 1396 با مدیریت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار
 خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :