fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 207678
  تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1396 11:13
  تعداد بازدید : 494

  رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد :

  همکاری با تشکل های صادراتی با هدف توسعه صادرات

  رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، در دیدار با انجمن صادرکنندگان کالاهای صنعتی و معدنی، با تاکید بر همکاری با تشکل های صادراتی با هدف توسعه صادرات از طراحی حدود 80 پروژه در سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد.

   سازمان توسعه تجارت ایران- مجتبی خسروتاج از اعضای این انجمن دعوت کرد که در پروژه های “متنوع سازی محصولات صنعتی صادراتی”، “متنوع سازی بازارهای هدف صادراتی”، “رقابتی کردن محصولات” و از این قبیل مشارکت داشته باشند.
  وی همچنین تصریح کرد: اعضای انجمن می توانند در پربارکردن مطالب و تهیه پیشنهادات اجرایی برای کمک به صادرات، موارد مورد نظرشان را اضافه کنند.
  در ادامه برخی از اعضای انجمن از طراحی اقداماتی که برای توسعه بازار عراق و افزایش صادرات تدارک دیده شده است و همچنین بعضی از موانع بر سرراه ورود به بازار عراق مطالبی بیان داشتند و مقرر شد با توجه به برنامه هیات اعزامی به عراق، در ماه جاری، نماینده انجمن  نیز هیات را همراهی کند تا در جلساتی با مسوولان این کشور مشکلات مطرح و چاره جویی شود. موضوعاتی همچون صادرات خدمات مشاوره حقوقی، صادرات برق، موانع تجاری سازی صنایع دانش بنیان، موانع سر راه سرمایه گذاری، تولید و صادرات مشترک و تجارت تهاتری نیز از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه بود. در ادامه این جلسه  که تعدادی از مدیران سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین هیات مدیره انجمن صادرکنندگان کالاهای صنعتی و معدنی نیز در آن حضور داشتند، مقرر شد که انجمن در خصوص چشم انداز آتی محصولات صنعتی خوش آتیه و دارای بازار و اقداماتی  که برای توسعه و متنوع سازی محصول و بازار می توان انجام داد، پیشنهادهای خود را در قالب کارگروه های میزهای کالایی و کشوری در سازمان توسعه تجارت ایران ارائه کند. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :