آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207675
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1396 11:9
تعداد بازدید : 455

عرضه نسخه جدید وان نوت برای ویندوز ۱۰

مایکروسافت روز گذشته از نسخه جدید برنامه وان نوت برای ویندوز ۱۰ رونمایی کرد و آن را به طور اختصاصی در اختیار برخی کاربران برنامه آفیس قرار داد.


فارس – بر اساس گزارش دیجیتال ترندز، مایکروسافت بر خلاف رویه همیشگی به جای اعلام ویژگی های وان نوت از کاربران خواسته که با بررسی نرم افزار مذکور امکانات تازه آن را شناسایی کنند.
مایکروسافت به همین منظور با ارسال مطلبی در حساب کاربری آفیس اینسایدر خود در توییتر از آنان خواسته تا هم سوالات خود را در مورد وان نوت تازه مطرح و هم ویژگی های جدید شناسایی شده را اعلام کنند.
مایکروسافت می گوید به افرادی که بتوانند ویژگی های جدید و جذاب وان نوت را شناسایی کنند، جوایزی هم اعطا می کند. کاربران برای استفاده از وان نوت جدید باید نسخه به روزشده Office Insider Fast Ring برای وان نوت را بر روی ویندوز 10 نصب کنند.
سپس در محیط وان نوت گزینه تنظیمات را باز کرده و در بخش Options گزینه Enable Beta Features را فعال کنند. پس از آن قابلیت های جدید وان نوت کاملا فعال شده و کاربران می توانند برای شناسایی آنها اقدام کنند.
برخی از این ویژگی های جدید که توسط کاربران شناسایی شده اند، عبارتند از باز کردن چند پنجره برای دسترسی ساده تر و مدیریت بهتر یادداشت ها، انتخاب ساده پنجره ای که برای اجرای دستورالعمل های مختلف باز می ماند، مشخص کردن صفحاتی که دارای تغییرات ناخوانده است و امکان علامت زدن آنها به عنوان صفحات خوانده شده و افزودن جزییات نشست ها نیز وجود دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :