آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207410
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1396 10:45
تعداد بازدید : 1288

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

ادعای چند برابری
اینکه دولت یازدهم در حوزه ارتباطات موفق تر از دولت قبل بوده حرف درستی است اما در این ادعا که وزارت ارتباطات در این دوره چند برابر همه دولت ها کار کرده است، باید تامل کرد. به نظر می رسد بخش مهمی از توسعه زیرساخت ها، روند پیشرفت فناوری در این حوزه بوده و در کشورهایی ضعیف تر از ایران هم بسیاری از این زیرساخت ها یافت می شود.
علیرضا غلامی از تهران

تخم مرغ شانسی
از یک سایت که قرار بود تعرفه آن نصف قیمت حساب شود فیلم تماشا کردم اما حجم اینترنتم خیلی سریع تمام شد. وقتی به اپراتور زنگ زدم، آنها اعلام کردند که به آیپی موردنظر در سایت وصل نبودی و مسوولیت اعلام آیپی ها هم با سازمان تنظیم مقررات است. آیا تخفیف اینترنت فقط یک کار تبلیغاتی بوده و مثل تخم مرغ شانسی معلوم نیست پوچ باشد یا جایزه و تخفیفی به ما تعلق گیرد؟
لیلا زاهدی 

اگر غیرقانونی است چرا هنوز فعال است؟
وزیر کشور اعلام کرده است که سایت کارانه آقای قالیباف غیرقانونی است. اگر چنین ادعایی درست است پس چرا این سامانه هنوز فعال است؟
یک جوان تحصیلکرده بیکار

لزوم شفاف سازی شیوه جانمایی الکامپ
سازمان نظام صنفی رایانه ای باید شیوه جانمایی غرفه ها را به طور شفاف اعلام کند. ما هنوز نمی دانیم با چه متراژی و در چه صورتی در اولویت جانمایی و انتخاب محل غرفه قرار می گیریم.
یکی از شرکت های فاوا

بازی های شب یلدا را چه شد
انستیتو ملی بازی سازی به مناسبت شب یلدا یک رویداد بازی سازی برگزار کرده بود؛ اما نتایج این رویداد اطلاع رسانی نشده است و معلوم نشد در اثر فعالیت های انستیتو آیا کسی واقعا موفق به ساخت بازی با موضوع شب یلدا شد یا نه.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :