آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207395
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1396 10:17
تعداد بازدید : 1191

9 شرکت بازی ساز به گیمزکام آلمان می روند

پس از بررسی های صورت گرفته از بین درخواست های استفاده از بسته حمایتی حضور در بزرگ ترین نمایشگاه بازی در اروپا یعنی گیمزکام آلمان، طرح ۹ شرکت بازی سازی مورد تایید قرار گرفت.

فناوران- با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص حمایت از شرکت های ایرانی جهت حضور در گیمزکام 2017، جلسه شورای ارزیابی طرح های ارسالی در محل بنیاد ملی بازی های رایانه ای تشکیل شد.
با توجه به استقبال شرکت های متعدد برای حضور در نمایشگاه گیمزکام و به منظور استفاده حداکثری بازی سازان ایرانی، ساختار پاویون ایران دستخوش تغییر شده و قرار است به جای ارایه غرفه های بزرگ به تعداد کمی بازی ساز، به تعداد بیشتری بازی ساز میز جلسه تعلق پیدا کند. در همین راستا درخواست نمایندگان 9 شرکت برای حضور در نمایشگاه گیمزکام و برخورداری از میز جلسات پذیرفته شد.
به این ترتیب شرکت های راسپینا، نوآگیمز، توسعه گر شبیه ساز، فن افزار، آنو، پاییزان، تپ سل، گربه های تنبل و آرنا در پاویون ایران در نمایشگاه گیمزکام آلمان حضور خواهند یافت.
همچنین به منظور ایجاد امکان بهره مندی از تعاملات بین المللی برای شرکت هایی که به هر دلیل امکان حضور در نمایشگاه برای آنها فراهم نیست، قرار بر این شد بخشی از پاویون ایران در گیمزکام 2017 به معرفی محصولات آن شرکت ها و نیز در اختیار قرار دادن کارت ویزیت یا بروشور محصولات آن ها به شرکت های خارجی اختصاص پیدا کند. 
در همین راستا شرکت های علاقه مند که محصول مناسبی برای عرضه بین المللی دارند و می خواهند از این فرصت نیز استفاده کنند، می توانند تا تاریخ 23 اردیبهشت درخواست های خود را به نشانی contact@ircg.ir ارسال کنند.
نمایشگاه گیمزکام آلمان از 31 مردادماه آغاز می شود و تا 4 شهریور ادامه دارد. سال گذشته 345 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :