آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207342
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396 11:25
تعداد بازدید : 1033

چک چند امضا با صفحه لمسی در «آینده»

بانک آینده، امکان امضای چک و صدور دستور پرداخت اسناد مالی را از طریق تلفن همراه در سامانه کیلید فراهم کرده است. کیلید سامانه ای اینترنتی مبتنی بر حساب بانکی است.

بانک آینده- این سامانه با استفاده از تلفن همراه گردش کار کاغذی صدور و امضای اسناد پرداختنی را به شکل امن و بر بستر اینترنت فراهم می سازد. عبدالرضاشریفی حسینی، معاون بانکداری الکترونیکی بانکداری آینده اعلام کرد: «این محصول نخستین محصول قابل ارایه برای مشتریان حقوقی است که قابلیت تعریف تشریفات مختلف پرداخت را دارد.» وی گفت: «کیلید یک محصول نوآورانه است و ما تصمیم داشتیم زمانی آن را به بازار به صورت کامل معرفی کنیم که برای ذائقه تمام مشتریان بانک جذاب بوده و رعایت نکات امنیتی لازم بشود. از همین رو، تاحدودی دوره پایلوت این محصول طولانی شد. در این مدت از تمامی بازخوردهای مشتریان استفاده کردیم و هم اکنون این محصول نیازهای طیف وسیعی از مشتریان را پوشش می دهد.» کیلید، محصولی طراحی شده برای مشتریان حقوقی و حقیقی یا حساب مشترک است که از خدمات سپرده استفاده می کنند. 
این محصول بسته به نیاز هر مشتری و کسب وکارهای مختلف قابلیت شخصی سازی دارد و با توجه به قابلیت های در نظر گرفته شده در این سامانه، به سادگی فرایندهای مالی یک شرکت را بهینه خواهد کرد. هرچند مشتریان این سامانه می توانند از این برنامه روی دسک تاپ و تلفن همراه خود بهره مند شوند، واسط کاربری این محصول روی وب کاملا مشابه نسخه تلفن همراه است و کاربر می تواند عملیات خود را از طریق نسخه وب به نتیجه برساند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :