آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207306
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396 10:27
تعداد بازدید : 1258

فراخوان مسابقه Development Awards منتشر شد

فراخوان شرکت در مسابقه Development Awards در نخستین نمایشگاه بین المللی تجاری صنعت بازی های رایانه ای ایران Tehran Game Convention منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، مسابقه Development Awards  با هدف کمک به بهتر دیده شدن بازی های ایرانی در میان ناشران بین المللی و رسانه ها و ایجاد زمینه همکاری میان تولید کنندگان داخلی و ناشران بین المللی به عنوان یکی از اهداف اصلی TGC برگزار می شود.
بازی سازان ایرانی برای حضور در این رویداد باید فرم ثبت نام را حداکثر تا تاریخ 25 اردیبهشت ماه در بخش ویژه مسابقه سایت TGC تکمیل کرده و موارد درخواستی ازجمله  نسخه قابل بازی حداقل شامل یک (Vertical Slice)، مستند معرفی بازی به زبان انگلیسی و فیلم گیم پلی را ارسال کنند.
براساس اعلام ستاد برگزاری TGC، تمامی تیم های بازی سازی اعم از شرکت ها و گروه ها می توانند در این مسابقه شرکت داشته باشند اما با توجه به هدف برگزاری این مسابقه که کمک به بهتر دیده شدن و نشر بهتر بازی ها در مارکت های خارج از ایران است؛ لذا بازی هایی که پیش تر در استورهای خارجی (Steam, App Store, Google Play,..) منتشر شده اند، امکان حضور در این رویداد را ندارند. با این حال عرضه بازی در ایران مشکلی در این زمینه ایجاد نخواهد کرد.
در نخستین دوره مسابقه Development Awards قرار است بازی ها از سوی ناشران و بازی سازان مطرح بین المللی داوری شده و بهترین بازی موبایل و بهترین بازی کنسول/کامپیوتر معرفی شود. همچنین یک بازی کامپیوتر و یک بازی موبایل که معیار نوآوری مد نظر را داشته باشد، برنده عنوان Most Innovative & Original Game می شوند.
درباره جوایز این رویداد نیز برای دو عنوان جایزه اصلی حداقل مبلغ رقم 500 میلیون ریال تعیین شده است. همچنین بازی های برنده عنوان Most Innovative & Original Game نیز می توانند مبلغ حداقل 250 میلیون ریال را به عنوان گرنت دریافت کنند. نخستین نمایشگاه TGC 15 و 16 تیرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :