آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207050
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396 1:16
تعداد بازدید : 1405

نمایشگاه کتاب زیرپوشش اینترنت نسل 4/5 همراه اول رفت

نمایشگاه کتاب تهران در حالی از امروز کار خود را آغاز می کند که این نمایشگاه تحت پوشش نسل 5/4 همراه اول قرار دارد.


فناوران - اپراتور اول تلفن همراه كشور با برپايي غرفه ای در سی امین نمايشگاه بين المللي كتاب تهران که در شهر آفتاب برگزار می شود، علاوه بر پوشش گسترده شبکه تلفن همراه، به بازديدكنندگان خدمات ويژه ارایه مي كند.
همراه اول در نمایشگاه کتاب امسال که با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» برگزار می شود، با ارایه خدماتي نظير تعویض رایگان سیم کارت های معمولی با سیم کارت نسل چهار (Usim)، معرفی سرویس «همراه من» و پاسخگويي و راهنمايي مشتركان حاضر در نمايشگاه حضور داشته و آخرين دستاوردها و سرويس هاي نوين خود را در معرض ديد بازديدكنندگان 
قرار مي دهد.
بر اساس این گزارش، امسال اپراتور اول، با افزایش ظرفیت دو سایت موجود و نصب ۴ سایت اضطراری، علاوه بر توسعه ظرفیت شبکه، سعي در پوشش هرچه بهتر فضاي نمايشگاه دارد. بازدیدکنندگان از طریق این آنتن ها می توانند از خدمات نسل های ۳ و ۴ و ۴.۵ تلفن همراه استفاده کنند. همچنین برای رفاه حال مشترکان همراه اول، ایستگاه متروی شهر آفتاب نیز به حداکثر ظرفیت خود ارتقا پیدا کرده است.
همراه اولی ها برای استفاده از خدمات این شرکت، می توانند به غرفه همراه اول در نمایشگاه کتاب، واقع در «نبش سالن دانشگاهی» مراجعه کنند.
سی امین نمايشگاه بين المللی كتاب تهران، از فردا به مدت ۱۰روز، از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در شهرآفتاب واقع در بزرگراه خلیج فارس، رو به روی حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار مي شود.
براساس این گزارش مراسم افتتاحیه سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی، سیدرضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناشران و اهالی فرهنگ 
برگزار می شود.
هیاتی از ناشران و اهالی فرهنگ ایتالیایی به عنوان مهمان ویژه در مراسم افتتاحیه حضور خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :