آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206918
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396 11:57
تعداد بازدید : 517

بدون تیتر

ایسنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی از بهبود بیش از پنج میلیارد دلاری تراز تجاری بخش کشاورزی در چهار سال گذشته خبر داد و گفت: ایران با صادرات حدود ۱۰۰ هزار تنی گوشت مرغ سهمی حدود یک درصد در بازار و تجارت جهانی گوشت مرغ دارد.

 فارس - مدیرکل روابط عمومی آسمان در واکنش به انتشار خبری مبنی بر تهدید هواپیمای این ایرلاین توسط جنگنده های آمریکایی بر فراز خلیج فارس گفت: هیچ نهاد امنیتی و نظامی این خبر را تایید نکرده است و گزارشی هم در این باره به شرکت هواپیمایی آسمان نرسیده است.
 فارس - وزیر نیرو با بیان اینکه واردات آ ب مجازی به صورت محصول کشاورزی باید با برنامه ریزی انجام شود، گفت: عدم برنامه ریزی در این باره می تواند واردکننده را در معرض تهدید و امتیازخواهی کشور صادرکننده قرار دهد.
 تسنیم - وزیر نفت گفت: کشورهای عضو اوپک و غیراوپکی ها سیگنال های مثبتی برای تمدید توافق کاهش تولید ارسال کرده اند و تهران هم از این تمدید حمایت خواهد کرد.
 مهر - وزیر راه و شهرسازی با بیان اجرای دو طرح بزرگ لیزینگی دولت با عنوان لیزینگ راه آهن و هوایی گفت: اوراق مشارکت طرح های زودبازده برای تامین مالی نوسازی ناوگان هوایی به زودی وارد بازار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :