آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206903
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396 11:24
تعداد بازدید : 377

امضای تفاهم نامه برای توسعه صنایع کوچک و متوسط

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به منظور توسعه صنایع کوچک و متوسط، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

اتاق ایران- غلامحسین شافعی، رییس اتاق ایران در این مراسم گفت: این تفاهم نامه از جمله مواردی است که با پیشنهاد سازمان صنایع کوچک آماده شده است؛ در حالی که معمولا در موارد مشابه این اتاق است که باید برای همکاری با دستگاه های دولتی پیش قدم شود و درخواست همکاری بدهد.
علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران که برای امضای این تفاهم نامه به اتاق ایران آمده بود، با شرکت در نشست شورای روسای اتاق بازرگانی بر ضرورت همکاری سازمان صنایع کوچک با اتاق بازرگانی در جهت استفاده بهینه از ظرفیت بنگاه های کوچک و متوسط تاکید کرد.
یزدانی گفت: 9 منطقه ویژه اقتصادی، 960 شهرک و ناحیه مصوب در کشور وجود دارند که 760 مورد از این زمین ها امسال در قابل حق انتفاع واگذار می شوند.
یزدانی با بیان تعامل با بنگاه های کوچک و متوسط و سازمان شرکت شهرک های صنعتی ایران گفت: آنچه موجب شد در اتاق ایران حضور یابم، تاکید بر استمرار همکاری های دو طرف و تلاش بیشتر در جهت تحقق شعار امسال یعنی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.
یزدانی همچنین از ابلاغ چهار بسته حمایتی دولت در قالب 40 برنامه خبر داد و گفت: این برنامه ها در حوزه های صادراتی، مالی و دانش بنیان به همه دستگاه های دولتی ابلاغ شده است که 19 برنامه به طور مستقیم مربوط به وزارت صنعت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :