آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206717
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396 8:55
تعداد بازدید : 637

سرپرست مدیریت ICT اتاق ایران:

اپلیکیشن اتاق ایران چارسوق نوین بازرگانان است

سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران، اپلیکیشن اتاق را به عنوان چارسوق نوین بازرگانان ایران به جامعه اقتصادی کشور معرفی کرد و گفت: نقطه شروع کار اپلیکیشن اتاق، نیاز ما به طراحی و پیاده سازی دایرکتوری اعضای اتاق ایران بود. دایرکتوری اعضای اتاق بازرگانی، ابتدا در قالب یک نرم افزار آفلاین تهیه شد که روی سی دی قابل استفاده بود. در مرحله بعد، در واحد فاوا تصمیم گرفتیم این دایرکتوری را به صورت آنلاین مورد استفاده قرار دهیم.

اتاق ایران - محمدمهدی صدری افزود: اطلاع رسانی و ثبت نام رویدادهای اتاق ایران امکان دیگری است که در اختیار کاربران اپلیکیشن قرار گرفته است. یعنی من به عنوان کاربر پس از اطلاع از برگزاری یک رویداد یا نشست یا همایش، بلافاصله می توانم از طریق اپلیکیشن برای حضور در آن ثبت نام کنم. 
وی گفت: فارغ از این ها، تایید اعتبار کارت های بازرگانی امکان دیگری است که از طریق این اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار گرفته است. درواقع اعضای اتاق بازرگانی را می توان از طریق این اپلیکیشن اعتبارسنجی کرد و سوابق فرد، زمینه کاری او و عضویتش در انجمن های مختلف را می توان مشاهده کرد. در کنار این ها اعتبار گواهی مبدأ را هم می توان از طریق اپلیکیشن بررسی کرد. با وارد کردن کد گواهی مبدأهایی که در سراسر کشور صادر می شود، می توان به صورت لحظه ای و آنلاین، از صحت و زمان اعتبار آن مطلع شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :