آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206707
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396 8:31
تعداد بازدید : 1283

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

حذف بسته های تشویقی ایرانسل پس از  فروش مودم
درحالی که ایرانسل هزاران مودم همراه فروخته است، ناگهان تمام بسته های حجیم را حذف کرده است؛ اما با وجود این بسته ها استفاده از مودم های ایرانسل توجیه اقتصادی داشت. از آنجا که مودم های این شرکت روی سیم کارت های ایرانسل قفل شده، عملا با فروش مودم، ایرانسل دست ما را در پوست گردو گذاشته و این کار خلاف مشتری مداری است.
ساسانی از مشهد


انتقاد از وضعیت آنتن دهی 
تلفن همراه در مجیدیه
در وسط پایتخت، منطقه ۷ تهران مجیدیه شمالی خیابان گلستان دوم زندگی می کنیم ولی نه همراه اول خط می دهد و نه اینترنت آن! پیگیری هم سودمند نبوده است. واقعا جای تاسف دارد!
شهاب


چرا فقط تماس صوتی تلگرام فیلتر شد؟
قوه قضاییه در حالی رای به فیلتر تماس صوتی تلگرام داده است که ما از این موضوع که مانند دیگر کشورهای جهان، یک فناوری و امکان جدید وارد کشور شده اما فیلتر نشده خوشحال بودیم. نکته عجیب این است که تماس صوتی دیگر اپلیکیشن ها فعال است و معلوم نیست چرا قوه قضاییه این امکان را فیلتر کرده است.
لیلا اولادی


درخواست شفاف سازی
 از وزیر ارتباطات
از آقای واعظی خواهش می کنیم درباره اینکه گفته اند برخی شبکه های اجتماعی را خریداری کرده اند و می خواهند بقیه شبکه ها را تعطیل کنند، توضیحات شفافی بدهد. مردم نامحرم نیستند و چرا ایشان نصف مطلب را می گوید و بقیه را پنهان می کند. 
سینا جعفری


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :