آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206706
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396 8:31
تعداد بازدید : 1315

مشکلات نرم افزاری پست بانک به زودی رفع می شود

مدیرعامل پست بانک با بیان استقرار کامل نرم افزار جدید این بانک و یکی شدن این نرم افزار در شعب شهری و روستایی پست بانک گفت: برای تکمیل و استقرار کامل نرم افزار و انتقال اطلاعات مشتریان حدود دو هفته تا یک ماه زمان (تا پایان اردیبهشت) در نظر گرفته شده است.

تماس نیوز - خسرو فرحی، مدیرعامل پست بانک ایران با بیان استقرار نرم افزار برخط جدید در پست بانک گفت: «بنکو» یکی از قوی ترین نرم افزارهای موجود بانکی در ایران است که خوشبختانه در حال حاضر در پست بانک استقرار پیدا کرده و کم ترین اشکال را در این مهاجرت نرم افزاری داشته ایم.
وی با بیان مهاجرت موفق پست بانک از سامانه «فراز» به «بنکو» افزود: نرم افزار بنکو در بانک های دیگر کشور هم استفاده می شود و نمونه بسیار موفقی در بانکداری ایران محسوب می شود و پست بانک برای انتقال، کمترین مغایرت را در این نرم افزار داشته است.  
فرحی با اعلام اینکه برای تکمیل و استقرار کامل نرم افزار و انتقال اطلاعات مشتریان حدود دو هفته تا یک ماه زمان در نظر گرفته شده، اظهار کرد: نواقص نرم افزار به طور کامل برطرف می شود و اطلاعات گذشته به طور کامل به نرم افزار جدید منتقل شده و در نهایت دسترسی به اطلاعات حساب از طریق اینترنت بانک برای مشتریان فراهم می شود. 
مدیر عامل بانک تخصصی حوزه ICT کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییر نرم افزار روستایی پست بانک گفت: نرم افزار سابق پست بانک در شعب روستایی «سیمیا» بود که با نرم افزار شعب شهری متفاوت بود ولی در حال حاضر تمام شعب از یک نرم افزار واحد استفاده می کنند و این حسن بزرگی برای شعب بانک است. 
وی با بیان در نظر گرفتن نیازهای مشتریان در اینترنت بانک سامانه جدید خاطرنشان کرد: تمام نواقصی که از سوی کارشناسان و مشتریان منعکس شده، قابل اصلاح است و به زودی اینترنت بانکی بدون نقص در دسترس خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :