آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206683
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1396 11:24
تعداد بازدید : 593

قفسه

قفسه

خداحافظ، تا فردا
نویسنده: ویلیام مکسول
مترجم: محمد حکمت 
قیمت: 12 هزار تومان
«آنچه من با اطمینان به عنوان خاطره از آن یاد می کنم – یعنی یک لحظه، یک صحنه، یک حقیقت که در معرض یک محلول ثابت کننده قرار گرفته و در نتیجه از فراموش شدن نجات پیدا کرده – واقعا نوعی داستان سرایی است که پیوسته در ذهن ادامه دارد و اغلب با هر بار تکرار تغییر می کند. از گذشته که حرف می زنیم با هر نفسی که می کشیم دروغ هم می گوییم». این کتاب را نشر قطره منتشر کرده است.نحسی ستاره های بخت ما
نویسنده: جان گرین
مترجم: آرمان آیت اللهی
قیمت 20 هزار تومان
هیزل لنکستر از زندگی هیچ سهمی جز یک بیماری لاعلاج نبرده است و اگرچه یک معجزه درمانی چند سال دیگر برای او زمان خریده است ولی فصل آخر زندگی او هم زمان با تشخیص سرطانش نوشته شد. اما با ورود ناگهانی آگوستوس واترز خوش تیپ به گروه حمایتی کودکان سرطانی، داستان زندگی هیزل از نو نوشته خواهد شد. این کتاب که از سوی نشر آموت منتشر شده تا به حال به 47 زبان دنیا ترجمه و بیش از 10 میلیون و 700 نسخه از آن در سراسر جهان فروخته شده است.
 


پروژه شادی
نویسنده: گریچن رابین
ترجمه: آرتمیس مسعودی
قیمت: 27 هزار تومان
پروژه شادی، یا چرا من سعی می کنم در تمام ماه های سال صبح آواز بخوانم، کمدم را مرتب کنم، درست دعوا کنم، ارسطو بخوانم و بیشتر تفریح کنم؟ یک روز رابین از خود می پرسد من از زندگی چه می خواهم و پاسخ می دهد می خواهم شاد باشم. او با این پاسخ یک سال صرف پروژه شادی کرد. این کتاب تلفیقی از پژوهش های دهه های گذشته با پروهش های علمی امروز است. برخی معتقدند پروژه شادی نه تنها یک کتاب بلکه جنبشی است که در سراسر دنیا برای خود طرفدارانی دارد که دور هم جمع می شوند و درباره شادی حرف می زنند. این کتاب به بیش از 35 زبان دنیا ترجمه شده است و برخی اساتید به عنوان کتاب درسی از آن استفاده می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :