آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206564
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1396 8:39
تعداد بازدید : 469

متولی رسیدگی به شکایات شرکت های دانش بنیان تعیین شد

با راه اندازی دفتر نمایندگی شورای عالی علوم، تحقیقات (عتف) در صندوق نوآوری و شکوفایی مسایل، مشکلات و شکایات شرکت های دانش بنیان مورد بررسی قرار می گیرد.

مهر - وحید احمدی، دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) اظهار داشت: اگر شرکتی از موضوع ارزیابی، نظارت، قرارداد و سایر موارد شکایتی دارد ابتدا به معاونت مربوطه شکایت می کند و در صورت عدم نتیجه گیری به واحد مشتریان شکایت کرده و باز هم در صورت عدم رسیدن به هدف به دفتر نمایندگی عتف در صندوق نوآوری و شکوفایی مراجعه می کند.
 احمدی افزود: طبق قانون شرکت‎های دانش بنیان، صندوق نوآوری و شکوفایی زیر نظر شورای عالی عتف قرار دارد که مدیریت این قانون را نیز بر عهده دارد.
وی گفت: صندوق باید فضای متفاوتی از نظام سرمایه گذاری برای تحقق اقتصاد دانش بنیان به واسطه شرکت های دانش بنیان سر هم کند که این موضوع در این سه، چهار سال اخیر محقق شده است.
احمدی با بیان اینکه در حال حاضر فرهنگ جدیدی از شرکت های دانش بنیان در سطح کشور ایجاد شده است، اظهار داشت: قانون پیشرفته شرکت های دانش بنیان روی زمین مانده بود و عملا بودجه صندوق نوآوری و شکوفایی قفل شده بود به طوری که ۲۵ میلیارد تومان به دلیل اختلاف نظر دولت در گذشته مسدود مانده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :