آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206547
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1396 23:49
تعداد بازدید : 1418

معاون بازاریابی شرکت مخابرات اعلام کرد:

شرایط دریافت اینترنت روی فیبرنوری مخابرات

معاون بازاریابی شرکت مخابرات گفت: یک میلیون پرت اینترنت روی فیبرنوری در کشور آماده شده که تا پایان سال به ۳ میلیون پورت می رسد و ۵۰۰ پورت در تهران برای واگذاری آماده شده و با ورود تجهیزات بعدی ارایه سرویس در خانه ها آغاز می شود.

فارس - داود زارعیان جزییات دریافت سرویس روی شبکه فیبرنوری مخابرات (تانوما) را تشریح کرد.
معاون مشتریان و بازاریابی شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: متقاضیان دریافت سرویس فیبرنوری مخابرات از امروز می توانند به پورتال شرکت مراجعه کند و در بخش «تانوما» با وارد کردن شماره تلفن خود از امکان دریافت سرویس مطلع شود.
وی افزود: در صورت وجود امکانات در منطقه مورد تقاضا درخواست مشتری تأیید می شود و ثبت نام نهایی صورت می گیرد و در صورتی که امکانات در آن منطقه وجود نداشته باشد مشتری با ارایه درخواست در نوبت واگذاری قرار می گیرد.
زارعیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در 8 شهر یک میلیون پورت فیبرنوری آماده واگذاری است و برنامه توسعه حدود تا 2 تا 3 میلیون پورت تا پایان سال وجود دارد.معاون مشتریان و بازاریابی شرکت مخابرات ایران افزود: مناطق قابل دریافت فیبرنوری در تهران پراکنده است که از طریق پورتال شرکت مخابرات در دسترس قرار گرفته است و در مجموع حدود 400 تا 500 پورت نوری در فاز نخست برای تهران آماده شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر تجهیزات شبکه دسترسی فیبرنوری مخابرات تا پشت منازل کشیده شده و در مرحله بعدی با ورود تجهیزات ارایه سرویس در خانه ها آغاز می شود.
زارعیان تصریح کرد: دریافت سرویس در مناطق آماده بلافاصله صورت می گیرد.
معاون مشتریان و بازاریابی شرکت مخابرات ایران گفت: در این مرحله سرویسی که روی شبکه دسترسی فیبرنوری به متقاضیان ارایه می شود اینترنت پرسرعت است که با توجه به علاقه و نیاز مشتری سرویس های دیگر روی اینترنت قابل دریافت است.
وی خاطرنشان کرد: تعرفه سرویس اینترنت در بستر شبکه فیبرنوری مخابرات مانند تعرفه سرویس ADSL مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است و تغییر تعرفه ای ایجاد نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :