آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206539
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1396 23:32
تعداد بازدید : 551

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور اعلام کرد

آغاز پیش ثبت نام الکامپ 23 از دهم اردیبهشت ماه

بنا بر اعلام سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور، پیش ثبت نام الکامپ 23، دهم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می شود.

فناوران- ناصرعلی سعادت رییس سازمان نصر ایران افزود: پس از برگزاری موفق دو دوره از نمایشگاه الکامپ، سرانجام پیگیری‎های سازمان در خصوص تحقق مطالبات صنف برای برگزاری الکامپ در فصل تابستان به نتیجه رسید و امسال نمایشگاه الکامپ بیست و سوم برای نخستین بار در تاریخ برگزاری خود، 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه برگزار خواهد شد.
سعادت روند ثبت نام را مانند روال دو سال گذشته اعلام کرد و افزود: امسال نیز پیرو تجربه موفق گذشته در ثبت نام و برگزاری نمایشگاه الکامپ، سه مرحله پیش ثبت نام، ثبت نام نهایی و جانمایی را خواهیم داشت. 
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای با بیان اینکه متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش ثبت نام کنند در اولویت ثبت نام قرار خواهند گرفت، افزود: از بدنه صنف درخواست می شود مرحله پیش ثبت نام را جدی گرفته و در مهلت مقرر اقدام کنند. مرحله پیش ثبت نام اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره از نمایشگاه الکامپ را در اختیار سازمان  به عنوان برگزارکننده قرار می دهد و معیارها و سطح خواسته های شرکت کنندگان را برای ما روشن می سازد. با اتکا به این اطلاعات می توانیم برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه ریزی کنیم.متقاضیان حضور در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت ماه می توانند از طریق سایت
Iran-elecomp.com اقدام به پیش ثبت نام کنند.
بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه در نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :