آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206325
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1396 13:0
تعداد بازدید : 272

رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد:

پرداخت ۱۰میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های تولیدی تا ۲ ماه آینده

رییس اتاق اصناف ایران پرداخت ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های تولیدی صنفی را از برنامه های اصناف در ۲ ماه آینده اعلام کرد و گفت: وجود ۲ هزار دستورالعمل برای ایجاد شغل مانع توسعه است.

مهر- علی فاضلی با انتقاد از تدوین ۲ هزار دستورالعمل برای اشتغالزایی گفت: چنین رویه ای در دنیا وجود ندارد چراکه این قوانین سبب ایجاد اختلال درفضای کسب و کار می شود.
وی در مورد ضرورت اصلاح قوانین ایجاد شغل ادامه داد: باید مجلس شورای اسلامی برای تصحیح قانون نظام صنفی توجه بیشتری داشته باشد.
رییس اتاق اصناف ایران در خصوص رشد چشمگیر تکنولوژی در فضای کسب و کار گفت: در پنج سال آینده استارت آپ ها، تهدیدی برای بنگاه های کوچک هستند که باید با آگاهی رسانی و آموزش به صاحبان این بنگاه ها و تصویب قوانین تقویت کننده بنگاه ها، مانع از ایجاد اختلاف در فعالیت این مراکز شویم.
فاضلی در مورد شکل گیری کارگروه های خاص بین اصناف و مجلس افزود: در ۶ ماه نخست امسال اصلاح قوانین در جهت تقویت تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار از اولویت های اتاق اصناف با شکل گیری کارگروه های ویژه اصناف و مجلس بوده است.
وی پرداخت ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های تولید صنفی را از برنامه های اصناف در ۲ ماه آینده اعلام کرد و ادامه داد: پس از نشست مشترک بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی، پرداخت این تسهیلات اجرایی خواهد شد.رییس اتاق اصناف ایران با بیان ایجاد ۵۷ هزار شغل در سال گذشته در اصناف گفت: ۸۰ درصد این مشاغل در بخش های غیر مولد ایجاد شده است که این رویه باید اصلاح شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :