آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206275
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1396 10:38
تعداد بازدید : 758

در به‌روزرسانی جدید همراه با قابلیت ساخت مجموعه شخصی

اینستاگرام آفلاین شد

فناوران- اینستاگرام در آخرین به روزرسانی اپلیکیشن خود امکان مشاهده آفلاین تایم لاین را به کاربرانش داد و قابلیت ساخت مجموعه شخصی از عکس های مورد علاقه کاربران را نیز فراهم کرد.

این به روزرسانی همزمان با برگزاری کنفرانس فیس بوک انجام شده است. کاربران اینستاگرام از این پس می توانند بدون دسترسی به اینترنت عکس های تایم لاین خود را دیده و به جست وجو بپردازند. همچنین می توانند عکس ها را لایک کنند یا نظرات خود را زیر عکس ها بنویسند و حتی عکس آپلود کنند. در این صورت وقتی کاربران آنلاین شوند، اینستاگرام به روز شده و فعالیت آنها را ثبت می کند. 
از سوی دیگر به تازگی اینستاگرام قابلیت دسته بندی پست های مورد علاقه کاربرانش را فراهم کرده است. از این پس کاربران می توانند پست های مورد علاقه خود را در دسته بندی های دلخواه ذخیره کنند. این قابلیت Collections نام گذاری شده است. 
کاربرانی که اپلیکیشن اینستاگرام را به روز می کنند، کنار هر پست با لمس کردن بوک مارک می توانند تعیین کنند این عکس در کدام مجموعه تعریف شده ذخیره شود و اگر مایل باشند می توانند مجموعه جدیدی بسازند. آخرین آمارهای اینستاگرام نشان می دهد حدود ۴۶ درصد از کاربران از قابلیت ذخیره کردن استفاده می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :