آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206270
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1396 10:29
تعداد بازدید : 1098

ال جی گوشی های K8 و Stylus 3 را به ایران عرضه می کند

شرکت ال جی دو گوشی جدید K8(2017) و Stylus 3 را به زودی به بازار ایران عرضه می کند.

فناوران- گوشی های K8(2017) و Stylus 3 در بخش گوشی های میان رده قرار می گیرد. زاویه ۱۲۰ درجه در دوربین جلو و اسکنر اثر انگشت در پشت گوشی از امکانات این گوشی است.
مدل K8 مجهز به صفحه نمایش ۵ اینچ HD و دوربین ۵ مگاپیکسلی در جلو و ۱۳ مگاپیکسلی در عقب است. برای بهبود عملکرد دوربین، ال جی از ویژگی های UX هوشمندی نظیر تصویربرداری خودکار و تصویربرداری با اشاره دست برای دوربین سلفی استفاده کرده است. قابلیت تصویربرداری خودکار هنگامی که دوربین صورت فرد را تشخیص دهد، فعال می شود و قابلیت تصویربرداری با اشاره دست باعث می شود مشکل فشاردادن دکمه شاتر و لرزیدن دوربین برطرف شود.
ال جی همچنین نسل سوم گوشی استایلوس،Stylus 3  با توجه به قلم 8/1 میلی متری، حس یک قلم را به شما می دهد. این گوشی از قابلیت حسگر اثر انگشت، UX  با قابلیت pen pop 2.0، امکان حفظ فاصله از قلم و نوشتن روی صفحه نمایش خاموش بهره می برد.
با قابلیت Pen Pop 2.0 می توان این برنامه را به گونه ای تنظیم کرد که هنگام بیرون آوردن قلم نوشته ها به نمایش دربیایند. 
مدل K10 بهترین نمایشگر این رده را با اندازه 3/5 اینچ و کیفیت HD دارد. دوربین ۵ مگاپیکسلی سلفی با زاویه ۱۲۰ درجه عریض لنز ۱۳ مگاپیکسلی پشت دوربین را کامل می کند. بقیه ویژگی های به کار گرفته شده در این گوشی مثل قاب فلزی U شکل برای طراحی مقاوم و شیشه باریک 2.5D معمولا در این رده گوشی ها وجود ندارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :