آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206142
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396 10:43
تعداد بازدید : 559

تولید کارت حافظه دوربین پرسرعت و سازگار با ویدیوهای فوق دقیق

شرکت Adata موفق به تولید کارت حافظه های میکرو اس دی و اس دی جدیدی برای نصب روی دوربین ها شده که از سرعت عمل و توانایی خوبی برای ذخیره سازی ویدیوهای فوق دقیق برخوردارند.

فارس- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی دیجیتال ترندز، امروزه دوربین های فیلم برداری از حسگرهای بزرگ و قدرتمندی برخوردارند که فایل های حجیمی با جزییات فراوان تولید می کنند و با افزایش محبوبیت فیلم برداری 4K حجم فایل های ویدیویی روز به روز بیشتر می شود.
در نتیجه نیاز به تولید کارت های حافظه ای که از عملکرد سریع و قابلیت ذخیره سازی و انتقال مناسب داده ها برخوردار باشند، روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.
 Adata با شناسایی همین نیاز کارت های حافظه Premier One UHS-II و Premier UHS-I  را تولید کرده است.
برای تولید این کارت های حافظه از فناوری جدید 3D MLC NAND استفاده شده که تولید کارت های حافظه قدرتمند مورد نظر با ظرفیت های 128 و 256 گیگابایت را ممکن کرده است. 
سرعت ثبت اطلاعات برروی این کارت های حافظه 90 مگابایت در ثانیه است و قادر به ذخیره فایل های فوق دقیق 4K UHD و ویدیوهای 360 درجه است.
کارت های پیشرفته تر UHS-II با سرعت خواندن 290 مگابایت در ثانیه و سرعت ثبت 260 مگابایت در ثانیه بسیار مورد توجه خواهند بود. 
مدل میکرو اس دی این کارت حافظه هم به ترتیب از سرعت نگارش و خواندن 275 و 155 مگابایت در ثانیه برخوردار است. قیمت و زمان فروش این کارت های حافظه در آینده نزدیک اعلام می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :