آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206063
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396 11:44
تعداد بازدید : 549

امروز و نشست هیات نمایندگان اتاق تهران

مطالبات بخش خصوصی از دولت دوازدهم اعلام می شود

نخستین نشست رسمی اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران در سال جدید، امروز سه شنبه 29 فروردین ماه برگزار می شود. هیات نمایندگان اتاق تهران امروز در طبقه هشتم ساختمان شماره 82 خیابان وزرا گردهم می آیند تا هم اندیشی درباره مسایل مهم بخش خصوصی را از سر بگیرند و سال جدید را با چند رویداد مهم آغاز کنند؛ از ارایه مطالبات بخش خصوصی از دولت دوازدهم تا امضای تفاهم نامه با سازمان فنی و حرفه ای کشور.

اتاق تهران- در بیست و پنجمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، به سیاق معمول جلسات، مسعود خوانساری، رییس اتاق مروری بر اخبار و وقایع مهم اقتصادی طی یک ماه اخیر خواهد داشت و نظرات بخش خصوصی را اعلام خواهد کرد. در ادامه این نشست نمایندگان بخش خصوصی متن مدونی از مطالبات و خواسته های خود را از دولت دوازدهم ارایه می دهند؛ مطالباتی که می تواند در آستانه رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری و تشکیل دولت دوازدهم برای بخش خصوصی بسیار موثر و حیاتی باشد. این متن با همفکری اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران تدوین و در نشست رسمی امروز ، تصویب و قرائت می شود.
در ادامه نشست هیات نمایندگان، تفاهمنامه ای میان اتاق تهران و سازمان فنی و حرفه ای کشور منعقد می شود که به موجب آن، سازمان فنی و حرفه ای کشور، یکی از مراکز آموزشی خود را که در منطقه اقدسیه تهران واقع است، به مدت سه سال برای ارایه آموزش های کاربردی به اتاق تهران واگذار می کند. اتاق تهران نیز با استفاده از تجربیات و همکاران آموزشی خود مانند موسسه ترویج کسب وکار WIFI اتریش این مرکز را اداره خواهد کرد. درواقع با تفاهمنامه ای که میان اتاق تهران و سازمان فنی و حرفه ای به امضا می رسد، اجرای این پروژه آموزشی کم نظیر کلید خواهد خورد.
در بخش بعدی این نشست، محمدرضا رضوی، ریيس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگاني، گزارشی از سياست های تجاری كشور و موانع سرمایه گذاری خارجي ارایه و با نمایندگان بخش خصوصی در این زمینه تبادل نظر می کند.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :