آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206059
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396 11:30
تعداد بازدید : 461

مادربردهای حرفه ای ایسوس در راه بازار

شرکت ایسوس به صورت ویژه به تولید مادربورد های متناسب با کسب و کار و تجارت پرداخت.


فناوران- این مادربوردها با ویژگی هایی خاص طراحی و تولید شده اند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
 مادربورد های سری CSM (Corporate Stable Model)
در قانون نامگذاری محصولات ایسوس، مادربوردهای مخصوص کسب و کار با پسوند CSM از سایر محصولات متمایز می شوند. این تمایز در مشخصات سخت افزاری و ویژگی های نرم افزاری خاص این مادربورد ها دیده می شود. ایسوس علاوه بر استفاده از بهترین قطعات در مادربوردهای خود، نرم افزارهای مرتبط با کسب و کار را نیز در این مادربورد ها قرار داده است.کاربر با خرید مادربورد های سری CSM، مجموعه ای کامل از نرم افزار های مدیریتی را در اختیار دارد که با نام ASUS Control Center یا ACC شناخته می شود. نرم افزار ACC در نسخه های متفاوت عرضه شده که در آینده بیشتر به آن خواهیم پرداخت.
 پایداری و انعطاف پذیری در تامین کالا
ایسوس با تضمین تامین کالا دغدغه مشتریان خود را در مدل های CSM رفع می کند. همچنین قبل از به روزرسانی های مهندسی (Revision) پیام اطلاع رسانی مبنی بر تغییرات آتی (ECN) را برای مشتریان تجاری و CSM ارسال می کند. علاوه بر این پیش از شش ماه مانده به عدم تولید محصولی خاص، ایسوس پیام مبنی بر «پروسه توقف تولید» (EOL) را به مشتریان خود  ارسال می کند. همچنین ممکن است پس از توافق بین شرکت خریدار و دفتر ایسوس، مدت زمان سرویس گارانتی نیز تا یک سال بیشتر از حالت رایج در نظر گرفته شود.
 بسته بندی های مقرون به صرفه
شرکت های بزرگ تعداد بالایی از یک محصول را در هر سفارش خریداری می کنند و بسته بندی مادربوردها اهمیت بالایی ندارد. اما در عوض حاضرند با کم کردن هزینه بسته بندی، چند مادربورد و لوازم جانبی آنها را در یک جعبه دریافت کرده و قیمت کمتری را برای صرفه جویی در بسته بندی بپردازند. به همین منظور ایسوس بسته بندی های 10 تایی از مادربوردهای سریCSM  را در یک جعبه در نظر گرفته است.
 تنوع و سازگاری کامل
ایسوس با درنظر گرفتن همه رده ها و پلات فرم های کاربری، چیپ ست های رایج در رده های مختلف را در مادربورد های سری CSM استفاده کرده است. همچنین مشخصات سخت افزاری کامل از انواع فرم فاکتور استاندارد گرفته تا استفاده از فناوری هایی نظیر Intel vPro™، هدر های COM، LPT  و TPM را در مادربوردهای رده کسب و کار در نظر بگیرد.مادربوردهای سری CSM به زودی در ایران در دسترس خواهند بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :