آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206032
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396 10:46
تعداد بازدید : 1281

از 2/880 تا 3/180 میلیون تومان

گلکسی S8 با قیمت نجومی به بازار ایران آمد

گلکسی S8 به عنوان جدیدترین گوشی پرچمدار سامسونگ که قرار است از نیمه اول اردیبهشت ماه به بازار عرضه شود، ظاهرا به شکل محدود و از کانال قاچاق وارد ایران شده است.

فناوران- سامسونگ گلکسی S8 و S8 Plus را در طول ماه جاری معرفی کرد و قرار شد که از ماه آینده به شکل رسمی وارد بازار شود. بر این اساس از هفته گذشته شرکت سامسونگ اعلام کرد کاربرانی که قصد خرید این گوشی را دارند، می توانند دستگاه مورد نظرشان را پیش خرید کنند به این ترتیب لازم بود که کل مبلغ در نظر گرفته شده را واریز کرده و برای خرید گوشی ثبت نام کنند تا جزو اولین کسانی باشند که این گوشی را در دست 
می گیرند. با این حال فعالان بازار اعلام کرده اند که این گوشی هم اکنون به شکل قاچاق در بازار موجود است و با قیمتی نجومی خرید و فروش می شود.قیمت اعلام شده برای این دو گوشی به ترتیب گلکسی S8 با گارانتی ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان و گلکسی S8 پلاس، ۳ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان اعلام شده است.
با این حال بازاریان ادعا می کنند که هم اکنون گلکسی S8 با قیمت 5/4 میلیون تومان و S8 پلاس با قیمت 5/5 میلیون تومان خرید و فروش می شود.البته عرضه این گوشی فعلا در بازار ایران در حد شایعه است و فعالان بازار می گویند که این دستگاه را ندیده و فقط شنیده اند که با چنین قیمتی معامله شده است. با این حال خرید و فروش چنین گوشی هایی با قیمت های نجومی در بازار ایران خیلی عجیب و دور از انتظار نیست چراکه معمولا در ابتدای فروش گوشی های پرچمدار سامسونگ و اپل معمولا اتفاقاتی از این دست می افتد و مردم کشورمان که معمولا برای خرید این گوشی ها عجله دارند و می خواهند جزو اولین کسانی باشند که فلان گوشی را دست می گیرند، همیشه حاضرند چندین برابر قیمت یک گوشی پرداخت کنند. با همه این اوصاف از نیمه اول اردیبهشت ماه این گوشی بهشکل رسمی و با قیمت منطقی به بازار عرضه خواهد شد و کاربران می توانند بدون صرف هزینه زیاد این دستگاه را خریداری کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :