fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 205627
  تاریخ انتشار : 23 فروردین 1396 0:30
  تعداد بازدید : 1318

  ماموریت ویژه رییس جمهوری به وزرای ارتباطات و صنعت

  رییس جمهور پیرو بخشنامه ای به تمامی دستگاه ها برای ارایه برنامه ها و بسته های اجرایی جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال در نامه جداگانه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت، فعالیت های ویژه دارای اولویت و مدنظر خود را نیز در حوزه وظایف این وزارتخانه به وی ابلاغ کرد.

  فناوران- این ابلاغیه در جهت اجرای شایسته، همه جانبه و جهادی منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغال و در ادامه اقداماتی که تاکنون در حوزه ماموریت های وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی صورت گرفته ، صادر شده است.
  در نامه رییس جمهور به وزیر صنعت آمده است: پیرو ابلاغ بخشنامه شماره ۴۲۴۳ مورخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ موضوع ارایه برنامه ها و بسته های اجرایی پیشنهادی آن وزارت برای تداوم و ارتقای کمی و کیفی فعالیت های مرتبط با سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال» بدین وسیله فعالیت های ویژه دارای اولویت و مدنظر اینجانب در حوزه وظایف آن وزارت را به شرح زیر ابلاغ می نماید. لازم است تدوین برنامه اجرایی این فعالیت ها با اولویت در دستور کار قرار گیرد و نتیجه را در زمان های تعیین شده به اینجانب ارایه فرمایید.
  ۱-  با توجه به نقش سرمایه گذاری و تولید صادرات محور در توسعه اقتصادی و ایجاد مشاغل جدید در مقیاس بزرگ بالاخص برای فارغ التحصیلان جوان و همچنین ضرورت پیوستن به زنجیره تولید جهانی، برنامه اجرایی مربوط به تحقق این موارد را با همکاری وزیر امور خارجه و وزرای ذیربط حداکثر ظرف مدت ۴ ماه از تاریخ این ابلاغ.
  ۲-  برنامه ایجاد دگرگونی در نظام توزیع و واسطه گری با هدف بهره گیری حداکثری از فعالیت های دانش بنیان به ویژه فناوری اطلاعات با همکاری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاون علمی و فناوری رییس جمهور ظرف مدت سه ماه از تاریخ این ابلاغ.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :