آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 205446
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1396 10:53
تعداد بازدید : 1328

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توییتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توییتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی را رفع فیلتر کنید
با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و رویکرد یک طرفه صدا و سیما در اطلاع رسانی، باید شبکه های اجتماعی را رفع فیلتر کرد تا مردم بتوانند آزادانه به بحث و تبادل نظر پرداخته و به صورت مستقیم با کاندیداها ارتباط برقرار کنند.
امیر حسینی


نوشدارو پس از مرگ سهراب
افتتاح طرح تکاپو در پایان دولت مثل نوشداروی پس از مرگ سهراب است. من فارغ التحصیل رشته نرم افزار هستم و هنوز کار مناسبی پیدا نکرده ام. اگر طرحی مانند تکاپو می توانست به کمک این حوزه بیاید، چرا این قدر دیر اجرایی می شود و تنها وعده هایش برای انتخابات می ماند؟
سعیده کیان پور


مشکل فروش ترافیک نیم بها
شرکت ... برخی سایت ها را با ترافیک نیم بها معرفی کرده است. با وجود آنکه بیشتر از همیشه از آن سایت ها استفاده کردم اما هیچ تغییر محسوسی در میزان ترافیک مصرفی من اتفاق نیفتاد. با شرکت موردنظر که تماس می گیرم، آنها می گویند اگر به آن سایت ها رفتم محاسبه شده اما در عمل هیچ ابزاری برای اینکه صحت این موضوع مشخص شود، وجود ندارد. از روزنامه فناوران می خواهم گزارشی در این خصوص منتشر کند.
رضاقلی از کرج


تماس صوتی تلگرام را رایگان کنید
چرا مردم ایران باید برخلاف تمام دنیا از امکان تماس صوتی تلگرام محروم شوند؟ دولت باید طرف مردم را بگیرد یا طرف اپراتورهای نیمه دولتی؟
زهرا.م از تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :