آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2054
تاریخ انتشار : 24 مهر 1390 15:25
تعداد بازدید : 557

بدون تیتر

دبيركل كانون انجمن هاي صنفي كاريابي هاي سراسر كشور گفت: صندوق سازمان تامين اجتماعي به رغم گذشت سه ماه از تصويب قانون مذكور و ابلاغ دستورالعمل نحوه چگونگي اجراي آن در 40 روز گذشته توسط وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي با طرح مسایلي غيركارشناسي و فني از اجراي وظيفه قانوني خود شانه خالي مي كند.

  رییس اتاق بازرگانی تهران با اعلام اینکه سه برابر شدن یارانه‌ها بازی دو لبه است، گفت: در یک بعد با افزایش یارانه‌ها و توزیع پول در جامعه قدرت خرید مردم افزایش پیدا کرده و تقاضا تقویت پیدا می‌کند، از سوی دیگر با افزایش نقدینگی بدون توجه به بخش تولید شاهد تورم خواهیم بود.
  وزیر دادگستری نرخ‌های جدید دیه کامل مرد مسلمان که 5/67 میلیون تومان در ماه‌های غیرحرام و 90 میلیون تومان در ماه‌های حرام است را برای اجرا از اول آبان ماه امسال ابلاغ کرد.
  رییس سازمان چای کشور در مورد دلیل عدم پرداخت پول چایکاران گفت: ‌ دولت جواب بدهد که چرا پول چایکاران را نمی‌دهد.
  وزیر نفت از مدیران شرکت‌های تولیدکننده نفت (سه شرکت اصلی تولیدکننده نفت و برخی مدیران دیگر) خواسته است با فرض وجود منابع کافی مالی، برنامه خود را برای افزایش تولید نفت ارایه کنند.
  رییس موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گفت: مهلت جدیدی برای تولید و شماره‌گذاری وانت‌پیکان و روآ صادر نخواهد شد.
  طرح استیضاح وزیر نیروی دولت دهم برای بار دوم به دلیل عدم انجام تعهدات وزارت نیرو در حوزه آب و سدسازی و همچنین عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران برق در مجلس تهیه شد. تلاش نمایندگان مجلس برای استیضاح مجدد وزیر نیروی دولت دهم در حالی شکل گرفته است که وی 15 اسفند ماه سال گذشته نیز به دلیل ناکارآمدی و مدیریت با طرح استیضاح به صحن مجلس فراخوانده شد اما با کسب 102 رای مخالف استیضاح در برابر 101 رای موافق توانست بار دیگر به وزارت نیرو بازگردد.
  وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه کیفیت یک شانس نیست، گفت: سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران باید زمینه‌ای را فراهم کند که کالاهای غیر استاندارد از بازار ایران خداحافظی کنند.
  معاون وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از عدم برآورد نوع واقعی زمین در ساخت و سازهای شهری، از افزایش 15 درصدی هزینه تمام شده مسکن ناشی از این عملکرد خبر داد.
  مدیرعامل اتحادیه مرغداران تخم‌گذار استان تهران با اشاره به عرضه تخم مرغ از سایر شهرستان‌ها با بدترین کیفیت در بازار تهران گفت: حتی واردات تخم مرغ از ترکیه در کنترل قیمت کمکی نکرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :