آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2053
تاریخ انتشار : 24 مهر 1390 15:17
تعداد بازدید : 730

خودپردازهای بانک ملی ایران تا 6 هزار دستگاه افزایش می یابد

بانک ملی ایران در نظر دارد با توسعه بانکداری الکترونیکی، تعداد خودپردازهای خود را تا پایان سال آینده به 6 هزار دستگاه برساند.

روابط عمومی بانک ملی- این بانک با توجه به گستردگی شبکه شعب خود،  با داشتن 22 درصد از کل خودپردازهای سیستم بانکی، بیشترین تعداد خودپرداز در شبکه بانکی را دارد که تعداد خودپردازهای فعال خود را تا پایان شهریور ماه امسال به عدد4 هزارو 864 رساند، این در حالی است که تعداد دستگاه‌های مذکور در پایان سال گذشته، 4 هزارو 9 عدد بود.
بر این اساس، در پایان سال آینده به طور متوسط هرشعبه بانک ملی ایران دو خودپرداز خواهد داشت که نقشی بسزا و موثر درکاهش مراجعه مردم به شعب و تسهیل انجام امور بانکی آنها ایفا خواهد کرد.
خودپردازهای بانک ملی ایران دارای خدماتی نظیر دریافت مانده حساب، پرداخت اقساط تسهیلات، صدور و تغییر رمز، دریافت 10 گردش آخر حساب، انتقال وجه، پرداخت قبوض و شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری هستند که بر اساس آمارهای موجود عملکرد موفقی داشته‌اند. مطابق آخرین آمار منتشر شده توسط بانک مرکزی در تیرماه امسال، خودپردازهای این بانک از نظر تعداد 47 درصد و از نظر مبلغ 36 درصد از کل تراکنش‌های شبکه بانکی را در اختیار داشته‌اند.
بر اساس همین آمار، 26 درصد از کل تعداد تراکنش‌های موفق خودپردازهای سیستم بانکی در خرداد امسال متعلق به بانک ملی ایران بوده است.
تعداد تراکنش خودپردازهای بانک ملی ایران در شهریورماه امسال 91 میلیون و 704 هزار و 893 عدد و به مبلغ 88 هزار و 53 میلیارد و 490 میلیون
 ریال بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :