آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20445
تاریخ انتشار : 29 آذر 1391 10:24
تعداد بازدید : 754

هم‌زمان با هفته پژوهش

همايش تعالي سازماني در مجتمع فني تهران برگزار شد

نخستین همایش تعالی سازمانی در مجتمع فنی تهران 25 آذر ماه هم زمان با شروع هفته پژوهش برگزار شد.

فناوران- مجتمع فني تهران به عنوان برترین موسسه و برند آموزشي كشور در آبان ماه سال جاري موفق شد در طي شش روز پي‌درپي شش افتخار بزرگ سازمانی كسب کند و اين موضوع منجر به نام‌گذاري آن هفته به نام هفته تعالي سازماني شد. این افتخارات و دستاوردها موجب برنامه‌ریزی و اجرای نخستين همايش تعالي سازماني در روز 25 آذرماه در سالن همايش‌هاي مجتمع فني تهران هم‌زمان با شروع هفته پژوهش شد. در این همایش با ارایه مقالاتی از سوي همكاران با موضوع برتري سازماني سه مقاله برتر پس از بررسي هيات داوران انتخاب و از آنها تقدیر شد و به 20 مقاله ديگر هم جوايزی اهدا شد.
در اين مراسم كه با حضور احمد بزرگیان، معاون نوسازي و تحول اداري رياست جمهوري برگزار شد، نوابخش معاون پژوهش و توسعه فناوري مجتمع فني تهران، در خصوص پژوهش و تعالي سازماني و چرایی برگزاری این همایش ارایه کرد. سپس  سعید سعادت، مديرعامل مجتمع فني تهران با بيان اين موضوع كه تعالي سازماني هدف نيست بلكه مسيري است كه سازمان باید در آن حركت کند و پاياني نخواهد داشت به بيان هشت مولفه برتري سازماني پرداخت و عوامل و نيروهاي انساني سازمان را در به دست آوردن اين افتخار دخيل دانست و از همكاران مجتمع فنی تهران در سراسر كشور قدرداني کرد.
پس از آن دكتر يحيي علوي از استادان علم مديريت به سخنراني خود با موضوع مشتري مداري به عنوان يكي از اركان مهم تعالي سازماني پرداخت و سپس با بزرگيان، در خصوص مديريت مشاركتي در سازمان‌ها سخنرانی کرد. همچنین دكتردهدشتيان با موضوع مديريت بر دل‌ها مطالبی ارایه کرد.
در ادامه این مراسم به سه نفر از ارایه دهندگان برتر مقالات جوايز ويژه‌اي اهدا شد.
گفتنی است، روند پرشتاب تحولات اقتصادي، اجتماعي و فناوری چه در سطح ملي و چه در سطح بين‌المللي منجر به بی‌ثبات در سازمان‌ها شده و اين موضوع در كنار ناتوانی در هماهنگي با اين تحولات، بسياري از سازمان‌هاي بزرگ جهاني را در خطر نابودي و اضمحلال قرار داده است. در همين راستا مهم‌ترين چالش مديريتي حال حاضر در سازمان‌ها، حصول به پايداري سازماني و سپس حركت متوازن به سمت بهبود و تعالي است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :