آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20443
تاریخ انتشار : 29 آذر 1391 10:21
تعداد بازدید : 1319

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

فروشگاه های رایانه اطلاعات شان را در سایت اصناف ثبت کنند

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران برای ثبت نام اعضای تحت پوشش خود در سایت اصناف مجددا اطلاعیه صادر کرد.

فناوران- پیرو بخش‌نامه معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه فناوران رایانه تهران از اعضای خود خواسته بود با مراجعه به سایت
 www.iranianasnaf.ir اطلاعات خود را ثبت کنند.
در آن اطلاعیه اتحادیه از اعضای خود خواسته بود: با توحه به الزام ثبت‌نام تمامی واحدهای صنفی در این سایت، واحدهای صنفی باید با در دست داشتن شناسه صنفی نسبت به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری و اهلام مراتب به اتحادیه اقدام کنند. لازم به توضیح است شناسه صنفی در پروانه کسب ذکر شده است و واحدهای صنفی که در حال طی کردن مراحل دریافت پروانه کسب هستند، با مراجعه به اتحادیه و دریافت شناسه صنفی نسبت به ثبت‌نام در این سایت اقدام کنند.
روابط عمومی اتحادیه به تازگی در اطلاعیه جدیدی آورده است: «به اطلاعیه کلیه اعضا می‌رساند برای دریافت و تکمیل فرم اطلاعات سایت اصناف ایرانیان، فرم را دانلود و تکمیل و یا به اتحادیه مراجعه کنند. در ضمن اطلاعات را در سایت www.iranianasnaf.ir ثبت نمایید.»
به فاصله چند ساعت پس از انتشار این اطلاعیه، اتحادیه فناوران رایانه تهران اطلاعیه دو ثبت‌نام در سایت اصناف ایرانیان را صادر کرد تا بر اهمیت و فوریت این ثبت‌نام تاکید کرده باشد.
در این اطلاعیه آمده است: «به اطلاعیه کلیه اعضای تحت پوشش می‌رساند برای ثبت‌نام در سایت اصناف ایرانیان، لازم به توضیح است که در این سایت بر روی منوی سامان کسب الکترونیکی کلیک کرده و پروانه کسب الکترونیکی را انتخاب و سپس وارد قسمت ثبت‌نام پروانه کسب الکترونیکی شوید و مراحل تا پایان پیش برده و اطلاعات خود را ثبت‌ کنید. در آخر کد رهگیری خود را دریافت کنید.
همچنین فایلی که برای دریافت در سایت
 www.itunion.ir قرار داده شده است را دریافت و تکمیل کرده و سپس به اتحادیه فناوران رایانه تهران برای تکمیل پرونده ارایه کنید.»
در این فرم که توسط مدیریت فناوری اطلاعات مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران منتشر شده است، اطلاعات مربوط به پروانه از جمله مرجع صدور پروانه، نوع شخص متقاضی و شناسه صنفی سوال شده است. همچنین اطلاعات فرد متقاضی نیز درخواست شده
  است.
مشخصات واحد صنفی، مشخصات شرکا، مشخصات مباشر و مشخصات شاغلان در واحد صنفی نیز از دیگر اطلاعات درخواست شده در این فرم
 است.
گفتنی است هرچند ثبت‌نام در این سامانه به صورت الکترونیکی بوده و به نظر راحت‌ می‌آید، اما مرحله تکمیل فرم و ارایه آن به اتحادیه، غیر الکترونیکی بوده و خوب است اتحادیه فناوران رایانه تهران از فناوری‌های نوین استفاده کرده و امکان ایمیل این فرم را نیز به وجود آورد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :