آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204340
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395 10:47
تعداد بازدید : 1505

سیم کارت مجازی «شاتل موبایل» در راه است

با اعطای رسمی پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، این اپراتور تلفن همراه مدعی شد نخستین و کامل ترین شبکه نسل جدید اپراتور تلفن همراه ایران را راه اندازی می کند و عرضه سیم کارت های نسل جدید با قابلیت برقراری مکالمه، تبادل پیامک و دسترسی به اینترنت بر پایه فناوری های 3G و 4G را در برنامه دارد.

روابط عمومی شاتل موبایل - طبق پروانه اعطاشده به شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، این شرکت به عنوان اپراتور خدمات سیار گروه شرکت های شاتل، به زودی خدمات مبتنی بر نسل های جدید شبکه تلفن همراه خود را در قالب سیم کارت هایی با نام تجاری «شاتل موبایل» به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه می کند. 
سیم کارت های شاتل موبایل علاوه بر قابلیت برقراری مکالمه و تبادل پیامک به عنوان خدمات پایه، آخرین تکنولوژی های دسترسی به اینترنت پرسرعت مبتنی بر شبکه های 3G، 4G/LTE و 4.5G را به همراه طرح ها و خدمات ویژه محتوایی و ارزش افزوده، با کیفیت شاتل در اختیار مشترکان و متقاضیان قرار می دهد.
براساس این گزارش، شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، ارایه کننده خدمات ارتباطی سیار گروه شرکت های شاتل است که خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور به مشترکان خود عرضه می کند.
بر اساس این گزارش اپراتورهای مجازی نوع اول (Full MVNO) برخلاف اپراتورهای مجازی نوع دوم (Light MVNO)، دارای تمام امکانات، تجهیزات فنی و هسته شبکه تلفن همراه بوده و با به کارگیری زیرساخت رادیویی شبکه های تلفن همراه موجود، خدمات نوآورانه و متمایزی را به مشترکان خود ارایه می کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :