آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204279
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395 10:57
تعداد بازدید : 617

نقطه ضعف جدید کنسول نینتندو سوییچ

محدودیت در ذخیره و انتقال بازی بین دو دستگاه

کنسول جدید نینتندو با همه سر و صدایی که به پا کرده است، به دلیل وجود برخی محدودیت ها مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.

فناوران- یکی از این مشکلات محدودیت انتقال و ذخیره بازی ها بین دو کنسول سوییچ است. به این ترتیب بازی ها روی حافظه سیستمی کنسول ذخیره می شوند و کاربر به هیچ طریقی نمی تواند آن ها را به کنسول دیگری منتقل کند. 
فقدان سیستم بک آپ آنلاین در این دستگاه مشکل دیگر این کنسول است. 
بر اساس گزارش وب سایت آبیرگیزمو، همچنین کاربران این کنسول نمی توانند اطلاعات کنسول خود را از طریق SD Card به کنسول دیگری منتقل کنند. 
با در نظر گرفتن اینکه شما نمی توانید ذخایر بازی را در کارت حافظه خود ثبت کنید، مشخص نیست که چرا اطلاعات ذخیره بازی نیز در این لیست عنوان شده است. ممکن است در یک به روزرسانی این ویژگی به کنسول نینتندو سوییچ افزوده شود. حال باید دید نینتندو چگونه این ضعف را در کنسول هیبریدی جدید خود بر طرف خواهد کرد.
در تعریف این کنسول باید بگوییم کنسول جدید نینتندو، یک دستگاه هیبریدی است و کاربر می تواند بنا به علاقه شخصی خود یا آن را به تلویزیون متصل کند و به بازی کردن بپردازد یا از آن به صورت یه کنسول قابل حمل استفاده کند. قیمت این کنسول حدود 300 دلار اعلام شده است که کنسول نینتندو سوییچ، داک اتصال به تلویزیون، کنترلرهای جوی کان، کابل HDMI، شارژر، بندهای جوی کان و گریپ جوی کان، محتویات درون جعبه این کنسول را تشکیل می دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :